We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Введення

Бізнес-коледж Джона Л. Гроума , заснований у 1971 році, є однією з провідних бізнес-шкіл Середньої Атлантики. З 1981 року наш коледж був міжнародно акредитований найпрестижнішим агентством з акредитації бізнесу, AACSB International.

Коледж бізнесу Grove University of Shippensburg пропонує високоякісний та високоякісний комплексний освітній досвід, який готує вас до успіху як принципового лідера у світовій діловій спільноті. Бізнес програми в Shippensburg є актуальними та складними.

Готель Grove Hall пропонує сучасні класи, розроблені з урахуванням освіти в 21 столітті. Малі класи дозволяють факультету тісно співпрацювати з вами для розвитку сильних комунікаційних, міжособистісних та навичок командної роботи, які є життєво важливими в сучасному діловому світі.

Ми пишаємося тим, що надаємо міжнародні акредитовані бізнес-програми за низькою ціною. Окрім відмінних навчальних програм, я також хочу познайомити вас з нашими факультетами , студентськими організаціями , службами та програмами, пов'язаними з учнями. Ми маємо чудовий факультет з різними професійними, дослідницькими та навчальними закладами. Заняття проводяться в менших розмірах з найсучаснішими можливостями, які підтримують наші зусилля, спрямовані на забезпечення ваших освітніх потреб. Дослідіть можливості нашого національно визнаного коледжу бізнесу Grove, де "наша мета - це ваш успіх!" ~ Др. Джон Кооті, декан

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Shippensburg

    1871 Old Main Drive, 17257, Shippensburg

  • Harrisburg

    2986 North Second Street, 17110-1201, Harrisburg

    Запитання