San Diego State University Спорт mba - mba в спортивному менеджменті
San Diego State University

Спорт mba - mba в спортивному менеджменті

0 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* Ціна на весь курс (18 місяців)

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

ВИБЕРИТЬСЯ ОДНОМУ ТОП-5 БЕЗКОШТОВНИХ СТУДЕНТІВ МАЙСТЕРУ У СПОРТИВНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ В МИРІ СПОРТУ БІЗНЕС-МАГАЗІН 2017

Університет штату Сан-Дієго. Сильні активи Вибираючи правильну програму випускників для вивчення спортивного бізнесу, існує цілий ряд факторів, які слід враховувати. Нижче наведено основні причини, через які ми вважаємо, що SDSU Sports MBA є ідеальним місцем для проведення MBA, орієнтованого на спорт. Ми вважаємо, що наш недавній рейтинг № 4 в глобальному масштабі у Business Sports International, провідний рейтинг для програм післядипломної спортивної комерції, відображає роботу, яку ми та наші випускники внесли, щоб зробити це найвищим вибором для амбітних студентів. Крім того, Коледж бізнесу Фаулера займає 50 найкращих американських бізнес-шкіл.

Вчені: Першим і найважливішим фактором у виборі випускної програми у спортивному бізнесі є якість освіти. Спорт - це бізнес, і ця програма готує вас увійти в цей бізнес з ступенем МВА в коледжі бізнесу Фоулера штату Сан-Дієго. Хоча багато університетів пропонують ступінь магістра, що зосереджують увагу на спортивному менеджменті або вимагають, щоб ви склали два ступені, щоб отримати MBA, ця програма надає студентам бізнес-ступінь, в якій всі заняття зосереджені на спортивних цілях. За вищою освітою, курс програми "Спорт МВА" викладаються провідними викладачами SDSU, є винятково суворими, і зосереджується на розробці набору інструментів для МВА, необхідних для успішних керівників спортивних змагань.

Розташування: Сан-Дієго, штат Каліфорнія цілком можливо ідеальне місце для вивчення бізнесу спорту. Ми живемо у двох професійних командах, декількох спортивних відділах NCAA, в тому числі в афроамериканці з ацтеків, у нашому власному кампусі, в регіональній спортивній мережі та Американському олімпійському тренувальному центрі. Це активне місто, яке любить свої види спорту, і це місце для сотень спортивних організацій, що охоплюють цю галузь, включаючи спортивні витривалість, спортивні заходи, одяг, MMA, гольф, обладнання, пам'ятні знаки тощо. У нас з'являється нова енергійна спортивна сцена, в яку входять ряд технологічних компаній, орієнтованих на спорт. За графськими лініями ми знаходимося всього за дві години від Лос-Анджелеса, і ми межує з новим ринком футболу та бейсболу в Тіхуані на південь. Це виняткове місце надає нашим студентам можливість стажироваться кілька днів на тиждень і отримати істотний досвід промисловості під час закінчення класів. Наш кампус не в коледжі з обмеженими професійними перспективами; В районі Сан-Дієго представники SDSU Sports MBA студенти мають безліч можливостей. Простіше кажучи, це місце, де студенти можуть побудувати мережу та розпочати успішну та корисну кар'єру у спортивному бізнесі.

У Сан Дієго проводиться спортивний захід кожного вихідного дня. Фактично, програма починається щорічно зі студентами, які працюють протягом п'яти днів на виставці PGA Tour, Farmers Insurance Open, як для організаторів заходу, Century Club of San Diego, так і титульного спонсора, Farmers Insurance.

Тільки в цьому році студенти провели сотні годин на добровільних заходах у вихідні дні для подібних подій, таких як All-Star Game, Ліга бейсбольної ліги Major League, Tour Dew, Спеціальна Олімпіада, Рок-н-рол Сан-Дієго Марафон, ESPYs, SurfGirl, Конференції з ділових видів спорту, Конференція SEAT, Сімейний чемпіонат 16-річчя, Конференція з баскетболу на гірській захід, Події Ironman, Амген Тур в Каліфорнії, Міжнародний чемпіонат з турніру з футболу IMG Academy, Подія AVP та спортивні змагання SDSU, серед інших .

Прискорений термін: Більшість програм МВА вимагають дворічного зобов'язання від студентів, але наш інтенсивний 18-місячний календар (12 місяців на кампусі та 6 місяців у робочій силі) використовує послідовні терміни без перерви на літній період, щоб конденсувати типовий дворічний MBA та дозволити Стажування за 18 місяців. Програма починається в січні. Період заявки триває з серпня по кінець жовтня минулого року.

випускники: Наша спеціалізована мережа випускників у спортивній індустрії налічує понад 300 керівників, і вони набагато активніше задіяні, ніж більшість випускників вищої школи, які ви можете зіткнутися. Починаючи з процесу прийому, в якому вони проводять інтерв'ю з абітурієнтами та допомагають приймати рішення, наші випускники беруть участь у навчальному процесі на кожному кроці. SDSU Sports MBA випускники постійно повертаються до кампуса, щоб навчатися, продемонструвати програмні програми, приймати семінари, працювати з викладачами та наймати студентів. Окрім роботи з поточними студентами, наші випускники працюють на важливих посадах з провідними організаціями у спорті по всьому світу, і тому є надзвичайно цінними професійними ресурсами один для одного. Університет має понад 300 000 випускників по всьому світу.

Різне: Можливо, найважливіша відмінність, яку пропонує програма SDSU над нашими конкурентами, полягає в тому, що це дійсно бутік-програма, в якій кожен учень, як очікується, виконуватиметься на високому рівні та сприятиме досвіду його однокласників. Ця програма орієнтована на міжнародну спрямованість, з глобалізованою навчальною програмою, географічно різноманітним студентським корпусом та інтегрованим міжнародним досвідом, включеним до навчального плану. Ми постійно розвиваємося, і приділяємо величезний акцент на нові технології та практичну компетенцію програмного забезпечення. Студенти навмисне беруть участь у низці додаткових заняття щотижня, за винятком академічного навчального плану, в якому студенти навчають один одного, скайпувати з авторами, приймати запрошених доповідачів та розвивати галузеві знання. Ми віддаємо перевагу довгі дні в класі та беремо додаткові проекти за її межами, тому що ми любимо те, що ми навчаємося, і чекаємо кожного дня з нашими однокурсниками та викладачами.

Швидко зростаюча, захоплююча індустрія Багатомільйонний бізнес спорту постійно розвивається, і промисловість не демонструє жодних ознак уповільнення її швидкого зростання як в США, так і за її межами. Спеціалізована ступінь у цьому секторі є цінною інвестицією для майбутніх студентів, зважаючи на постійно зростаючий вплив спортивного світу. Окрім цього раціонального вибору продовжити ступінь в цій галузі зростання, наші студенти також роблять пристрасний вибір. Наші студенти та випускники люблять те, що вони роблять.

Інвестиції в ступінь Незалежно від того, чи маєте ви попередню спортивну індустрію повного дня, чи ні, вартість додавання МВА до ваших облікових даних не може бути переоцінена. Ваш час в штаті Сан-Дієго розширить ваш бізнес навичок, і наш акцент на кількісних курсових робіт підготує вас до керованої інформацією спортивної індустрії. Простіше кажучи, МВА є поважним ступенем у більшості галузей промисловості, і оскільки спортивний світ продовжує підкреслювати аналітичне прийняття рішень в рядах управління, випускники з ступенями МВА ще більше попитують.

Яка різниця між ступенем MBA та ступенем управління спортом? Багато вищих навчальних програм, пов'язаних із спортом, пропонують ступені у спортивному управлінні, спортивному менеджменті та лише пропонують MBA як дворічний ступінь з одним з цих ступенів магістра. Оскільки спортивні організації на всіх рівнях продовжують рости і сприяти інноваціям, навички випускників МВА дедалі більше попитують. Крім того, випускники з ступенем МВА мають більш високу професійну гнучкість, якщо їхня кар'єра виведе їх із спортивної індустрії; МВА застосовується у всіх секторах, тоді як ступінь спортивного менеджменту не є.

Чи потрібен мені перший спортивний досвід або бізнес-курси? Багато наших студентів приєднується до нас без попередньої курсової роботи в таких дисциплінах, як Статистичні дані, Фінанси або Аналітика, але швидко вивчаємо матеріали та співпрацюємо з колегами, які взяли такі курси.

Є багато причин для вибору випускної програми в спортивному бізнесі, і ми сподіваємось, що деякі з вищезазначених переваг програми SDSU Sports MBA звертаються до вас. Щоб дізнатись більше про деякі додаткові можливості програми, які стосуються вас та ваших інтересів у сфері кар'єри, будь ласка, зв'яжіться з нами @ [email protected].

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MBA в галузі спортивного менеджменту
  • Madrid, Іспанія
  • Online
 • MBA in Sports Management
  • Barcelona, Іспанія
  • Geneva, Швейцарія
  • + 1 Більше
 • MBA в спортивному менеджменті
  • Geneva, Швейцарія