Keystone logo
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Введення

Школа економіки та ділового адміністрування готує студентів до складної і цікавої кар'єри, в контексті штрафу гуманітарну освіту. Відповідно до католицької коледжу і спадщина Lasallian християнської брата, цілісності та етичної свідомості виділені. &nbsp Школа Економіки та Ділового Адміністрування пропонує шановний програм бакалавріата ступеня, такі як ступінь бакалавра наук в області бухгалтерського обліку, бакалавра наук в області ділового адміністрування, і вибір бакалавра мистецтв або бакалавра наук в області економіки. &nbsp Наші програми підготовки студентів до складної і цікавої кар'єри, в контексті штрафу гуманітарну освіту надається всім студентам у Сент-Мері. Істотне значення для професійного та гуманітарної освіти сильні міжособистісні можливостей, у тому числі усні та письмові повідомлення, а також довіру і здатність вирішувати як технічні, так і людські аспекти організаційного життя. Відповідно до католицької коледжу і спадщина Lasallian християнської брата, цілісності та етичної свідомості виділені. &nbsp Вища бізнесу, Департамент в рамках школи економіки та ділового адміністрування коледж Святої Марії, забезпечує різноманітність частину часу програми, які сягають корінням в інтелектуальній розслідування та застосування заснованого на теорії понять. Вища підприємство було засноване в 1975 році з відкриття програмі Executive MBA. У 1984 році Професійна програма МВА була введена, а в 2004 розташовувати в порядку ступенів бізнес почав MS в області фінансового аналізу та управління інвестиціями (MS-голодом) Програма. &nbsp Багато наших студентів вже працюють професіонали. Сейнт-Мері забезпечує мирне, живописні та безпечну гавань від рутинної роботи, що дозволяє повністю зосередитися на досягненні академічних та професійних цілей. Середній розмір класу становить 20, з високим рівнем студент / викладач взаємодії, і ми використовуємо поєднання форматів семінарів і тематичних досліджень.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Moraga

    Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration 1928 Saint Mary's Road PO Box 4240,

    Програми

    Запитання