Keystone logo
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Введення

Сучасний науково-дослідний університет, розташований в Саарбрюкен, Столицею німецького держави Саар, І хомбург, Він був заснований в 1948 році хомбург у співпраці з Францією і організована в восьми факультетів, які охоплюють всі основні галузі науки. Інтернаціоналізм була визначальною рисою Саар університет З тих пір було створено університет.

Університет розташований в тій частині Європи, яка визначає себе спільних кордонів між Німеччиною, Францією, Люксембургом і Бельгією. Цей регіон є основою для тісних міжнародних зв'язків, що університет користується. Саар університет спрямована на просування і розширення своєї міжнародної діяльності в академічній викладацької, наукової та адміністрації. Університет надає можливості для студентів, а також педагогічних і наукових кадрів, щоб витрачати час на роботу за кордоном, і пропонує теплий прийом для іноземних студентів, вчених і дослідників з усього світу.

The Europa-Institut є одним з дуже небагатьох соціально-економічних дослідницьких центрів зосередитися в першу чергу на європейській інтеграції. Її європейське право і MBA в програмах управління європейськими однозначно зосередитися на можливості, що виникають в розширюється і більш інтегрованою Європи.

Програма МВА координується і веденні Секції економіки в Саар університет's Europa-Institut. Програма може бути вивчений або неповний робочий день або повний робочий день. Курси викладають викладачів університету або міжнародними професорами гостя. Діапазон пропонованих курсів дуже широкий і включає в себе лекції, що охоплюють такі області, як "Міжнародний менеджмент", "європейської економіки" або "європейського права" і теми основних актуальністю, таких як "корпоративної стійкості і соціальної відповідальності» або «Маркетинг і управління в країнах, що розвиваються ".

Зір Люди, ринки і морально!

Успішне управління з (в) Європа наше бачення для наших випускників, які приїжджають з усього світу. У нашій програмі MBA тому ми надаємо можливість вчитися, крім усього іншого, як мати справу з різними залишилися національними відмінностями в об'єднаній Європі і конкретних культурних відмінностей. "Управління з (в) Європи" означає, з одного боку, всі оперативні і стратегічні заходи, необхідні для компаній, що працюють в Європі. З іншого боку, це пов'язано з проблемою для компаній за межами Європи, щоб робити бізнес з Європою.

На цьому тлі триваючої європейської інтеграції означає як можливість і виклик для менеджерів: така можливість виявити різноманітність держав-членів і зачаровані їх атрибутами конкретної країни; завдання полягає в тому, щоб успішно використовувати ці відмінності в тлі підприємницьких цілей. Програма МВА «Європейський менеджмент», тому переконаний, що сучасна освіта менеджерів не тільки повинні поширювати професійні знання, а й культурне розмаїття як вимоги рамкової. Люди завжди повинні розглядатися як конструктор кожного виду комерційної зв'язку. Тому наша програма зосереджена на трьох аспектах людей, ринків і морально: - людей, тому що управління має справу з людьми, з їх потребами і їх культур. Крім того, люди є співробітниками і клієнтами.

  • Ринки, тому що менеджмент має справу з ринками. Зрештою, ринок приймає рішення про успіх чи невдачу.
  • Мораль, оскільки менеджмент має справу також з відповідальністю як до навколишнього середовища і співробітників.

В кінці наші випускники підготовлені до "Управління з (в) Європи".

Розташування

  • Saarbrücken

    Saarland University EIABM / Europa-Institut; Campus, Building A5 4 1st floor, room 1.07, 66123, Saarbrücken

    Запитання