Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

Введення

Наша філософія

Наша філософія Керівні

Філософські стовпами, на яких тримається вся будівля навчального педагогіки та розвитку SPJIMR є

Вплив практики Заохочення зростання на основі вартості Вплив практики

Ці ініціативи та інновації в SPJIMR метою вплинути галузеву практику і, отже, бути учасником знову формуванні нації. Навчання ввібрав за допомогою гнучкого і універсального навчального плану розвивається в студентів, не тільки здатність до аналізу і суду, а й вроджену здатність ставитися до соціальних проблем, а потім намалювати на своїх власних ресурсах для розуміння і дії.

Заохочення зростання на основі вартості

SPJIMR висуває, що люди повинні побудувати правильну суміш між турботою про власне благополуччя і суспільного блага. Таким чином, інститут рекомендує розвиток кооперативного світогляду, яка визнає цінність обміну досвідом та взаємної поваги. Це підкреслюється в навчальній програмі з допомогою практичних експериментального навчання, а також на прикладі.

Інші принципи, якими керуються наші робочі є-

Соціальна значущість і чуйність - SPJIMR прагне включати в своїх стратегіях управління навчальної програми для інноваційних бізнес-практики та соціальної цінності шляхом інтеграції корпоративних програм соціальної відповідальності. Співпраця і співпраця - Поява глобалізації навів у своєму шляху до розширення співробітництва для підвищеної соціальної, економічної та екологічної вигоди. Через спільні зусилля, можна оптимізувати використання обмежених ресурсів, що призводить до більш доцільним і відповідних бізнес-практики. SPJIMR рішуче виступає спільні зусилля для досягнення вище, ніж звичайних доходів від інвестицій. Мережа - В інституті менеджменту, SPJIMR закликає його функціонування в більш широкому соціальному і культурному середовищі з акцентом на критичні соціально-економічних процесів, які формують бізнес сьогодні. SPJIMR прагне об'єднати ці різні уявлення та вимоги для того, щоб генерувати більш доречною і значущою управління освіти для Індії. У цьому відношенні, SPJIMR намагається побачити в якості основного законодавця мод у сфері освіти управління сьогодні.

Вважаючи себе, щоб бути частиною більш широких зусиль, SPJIMR закликає навчання по вбираючи з

І новітні світові бізнес-практики У всьому світі визнано інститути по всьому світу Зусилля індійського бізнесу в їх прагненні до зростання, продуктивності та якості Ідеології обдарованих особистостей, які у свідомості екологічно Західна і Східна ефективність етос Програма розвитку лідерства

SPJIMR вірить у будівництві мостів в майбутнє через синергетичного зусилля разом з усією індустрією, кому він відчуває відповідальність і відповідальність, і кому він служить з глибокою прихильності.

Місія

Наша місія полягає у впливати практику і сприяти зростанню на основі вартості. Наші студенти будуть визнати, зрозуміти, і підтримувати соціальну актуальність бізнес-рішень, в тому числі в недостатній верств суспільства.

Ми підтримуємо цю місію, тому що ми визнаємо наші близнюки ролі - в якості відповідального члена Бхаратія Відья Бхаван і як реагувати члена індійського суспільства в цілому - і подивіться на себе в більш широкому контексті, як заклад 'Beyond MBA.

Ми виконаємо нашу місію через: (а) учень-орієнтованих педагогіка, яка буде підкреслювати ставлення, у тому числі духовності та навички, як, скільки знань; (б) ознайомлення студентів до зростання на основі вартості в недостатній частині наших громад; (с) синтез - в наших інтелектуальних вкладів та навчальних програм - з competition- основі західної ефективності та спільної роботи, орієнтованих східній етосу; і (d) інтелектуальний внесок, спрямовані на надання впливу на практику.

У наших студентів, ми визнаємо, схильність і готовність бути виконавцем перших. Ми також підкреслюємо чутливість до соціальної слід ділових заходів та ролі духовності в збалансованому підході до прийняття рішень.

У наших викладачів, ми визнаємо прихильність до надання видатні учня-орієнтованих педагогіку, використавши особистий житловому природі наших програм. Ми також вимагаємо від них, щоб створити і поширювати знання, спрямованого на надання впливу на практику.

Як спільнота, ми будемо реалізувати ці цілі шляхом цілісності, самостійної відповідальності, професійної дисципліни і важкої роботи. Ми цінуємо свободу дій і підтримати підприємницьку, гнучкою, гнучкий, і культуру співпраці.

Огляд

SPJIMR пропонує унікальну можливість для вивчення бізнес, де майбутнє глобального бізнесу знаходиться в самому серці Індії, в центрі фінансової столиці цій економіці, тому самому місці, де інвестиції зростають, коли попит зростає, і де підприємства готуються для більш швидкого зростання, студенти можуть вивчати бізнес і вчитися на ринку.

SPJIMR, ймовірно, кращий розташований заклад у самому центрі міста Мумбаї, фінансовий центр Індії з сильними зв'язками з індустрії. Це знайшло своє відображення в готовому прийняття наших випускників в промисловості і призводить до нашої чудової продуктивності розміщення.

Крім того, два роки програма PGDM SPJIMR пропонує можливість мати практиків в рамках всієї поставки курсів в плані проектів, стажувань, гостьових лекцій та промисловості спонсорські курсів.

Можливість вивчення остаточного семестр у верхній США B-шкіл

Велика можливість квиток, який програма пропонує для іноземних студентів є те, що вони можуть піти і вивчити їх остаточного семестру в будь-якому з кращих міжнародних шкіл під час падіння. Наприклад, учасники можуть піти і зробити повний семестр в школі, як в Самуель Кертіс Джонсон Вищої школи менеджменту Корнельського університету, США, Баскетбольний палац спорту школи менеджменту Університету Пердью, США, Eli Broad бізнес-коледжу, Університету штату Мічиган, США , Університет штату Меріленд, США та Schulich школи бізнесу, Йоркський університет, Канада.

Студенти готові прийняти на міжнародному останнього семестру після їх

Вивчав реалії формується економіки Завершений всі основні курси протягом першого року Завершено соціальної стажування протягом літа Завершено курси спеціалізації в третьому семестрі

Кар'єра в провідних світових компаній

Випускники з глибокими знаннями і впливу Індії можна знайти цікаві ролі в глобальних корпорацій, які шукають, щоб побудувати на можливість Індії.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Mumbai

    S.P.Jain Institute of Management & Research Munshi Nagar, Dadabhai Road Andheri West, 400 058, Mumbai

    Запитання