Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Введення

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School є сертифікованою EduQua бізнес-школою в Люцерні, Швейцарія. Школа пропонує програми вищого ступеня з бізнесу та менеджменту. Наша школа унікальна тим, що пропонує кілька програм MBA з ключовими технічними спеціалізаціями. Наші 100% онлайн-програми добре підходять для студентів з усього світу, які хотіли б отримати високоякісну освіту в провідній європейській бізнес-школі за доступну плату за навчання. Ми використовуємо мережі, знання, досвід і географічне поширення на користь наших студентів.

Наша місія

Як установа, орієнтована на дослідження, ми проводимо інноваційні та міжнародно визнані бізнес-програми, які позитивно впливають на зростання бізнесу та розвиток суспільства.

Ми продовжуємо використовувати ділову поведінку та дослідження за допомогою:

 • Розробка та розширення міжнародної мережі провідних академічних партнерів та партнерів по обміну для забезпечення глобального дослідницького та навчального середовища.
 • Розвиток галузевих навичок ведення бізнесу шляхом залучення ключових лідерів громадської думки.
 • Розвиток лідерів для соціальної відповідальності та вирішення унікальних інтелектуальних та особистих проблем.
 • Розвиток зрілих і самовпевнених особистостей з міжкультурною компетентністю та критичним мисленням.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб бути серед найкращих бізнес-шкіл у Європі та отримати міжнародне визнання за інноваційні бізнес-програми, які допомагають підприємствам та установам залишатися на сприятливій кривій зростання. Наші дослідження матимуть значний вплив на ділову практику, лідерство та наукову літературу. Ми розвиватимемо лідерів із глобальним охопленням, які використовуватимуть свій потенціал для взаємодії з бізнесом і суспільством, щоб досягти цінних, конструктивних і етичних змін.

Наші цінності

 • Наступні цінності керують нами у виконанні нашої місії та нашого бачення:
  • Академічна досконалість, спеціальні навички та наукова спрямованість.
  • Лідерство думки та інновації.
  • Критичне мислення, справедливість і чесність.
  • Етика, соціальна відповідальність, благодійність, підзвітність, відповідальність і прозорість.
 • Ми маємо нескінченний підхід до перевищення очікувань щодо якості та обслуговування в усьому, що ми робимо. Формування кар'єри наших студентів знаходиться в центрі всього, що ми робимо. Для досягнення цієї мети вивчаються всі потенційні засоби, починаючи від наставництва і закінчуючи презентаціями та референсами у відповідній галузі.
 • Ми цінуємо всіх наших студентів і інвестуємо в їхній особистий і професійний ріст і розвиток, а також допомагаємо їм на кар’єрному шляху від основних потреб до самореалізації.
 • Ми зважено плануємо для наших студентів, відстежуючи ключові зміни в галузі та вживаючи відповідних заходів, щоб завчасно підготувати їх до вирішення майбутніх викликів.

Підхід до онлайн-викладання

Підхід до навчання, який ми застосовуємо, спрямований на визначення конкретних потреб у навчанні та кар’єрних прагнень кожної людини. На основі цього розуміння впроваджується найефективніше персоналізоване рішення для наставництва, щоб людина могла максимально використати програму навчання.

Ми твердо віримо в те, що кожна людина має власні сильні сторони, і їх можна використати за допомогою правильної навчальної платформи та підходу. Студенти Rushford повністю усвідомлюють, що самопізнання має таке ж значення, як і академічні знання.

У Рашфорді ми використовуємо Інтернет-технології, щоб максимально підвищити ефективність навчання в сучасному середовищі, водночас надаючи студентам усі знання, необхідні для досягнення успіху.

Рашфорд використовує велику кількість висококваліфікованих професіоналів галузі як наставників для студентів, щоб надати їм реальні перспективи галузі. Це допомагає нашим професіоналам-початківцям досягти взаємодії з самою галуззю. Менторство дає багато порад щодо навчання та планування кар'єри.

Ми віримо в підготовку наших студентів до реальних життєвих ситуацій через власний досвід, впроваджуючи імітаційні заняття за допомогою наших ефективних онлайн-платформ для навчання.

Наші акредитації

138943_EduQua_LogoPhone.png

Швейцарський заклад, сертифікований EduQua

Rushford Business School сертифіковано EduQua, швейцарським знаком якості для закладів додаткової освіти. EduQua є органом з акредитації, визнаним і підтримуваним урядом Швейцарської Конфедерації.

EduQua — це перша сертифікація якості для державних і приватних навчальних закладів Швейцарії, яку визнають, підтримують і схвалюють такі організації:

• Федеральний уряд Швейцарії
• Швейцарська конференція кантональних міністрів освіти (EDK)
• Державний секретаріат з економічних питань (SECO)
• Департамент Швейцарської конференції з професійної підготовки (SBBK)
• Швейцарська асоціація відділів зайнятості (VSAA)
• Швейцарська федерація навчання дорослих (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм

Rushford Business School є членом Ради з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP)

ACBSP є єдиним глобальним акредитаційним органом, який акредитує бізнес-програми на рівнях асоційованого, бакалаврського та вищого рівня в усьому світі з 1988 року. Rushford Business School є частиною членства, яке поширюється на понад 60 країн. Члени ACBSP є одними з найкращих педагогів у своїх галузях, зацікавлених у вивченні інноваційних методів навчання, покращенні надання програм бізнес-освіти та створенні цінності для своїх студентів.

189796_qs-star-rating_la-voz_logo-03-web.jpeg

Rushford отримав 5-зірковий рейтинг за викладання та онлайн-навчання; із загальним рейтингом 4 зірки за відомою системою оцінювання зірок QS. Чотиризірковий загальний рейтинг зірок QS є свідченням якості та репутації інституту та є престижною нагородою.

172483_166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.png

Rushford Business School є членом «Міжнародної ради з акредитації бізнес-освіти (IACBE)». IACBE акредитує бізнес-програми, які ведуть до здобуття ступенів асоційованого, бакалавра, магістра та доктора у вищих навчальних закладах по всьому світу. Усі способи навчання, кампуси, місця та навчальні сайти, а також усі бізнес-програми, незалежно від рівня ступеня, як правило, будуть включені в перевірку акредитації IACBE.

179310_prme_un_500.jpeg

Як організація, ми пишаємося тим, що є частиною ініціативи Принципи відповідального менеджменту (PRME). PRME – це глобальна ініціатива, започаткована Глобальним договором ООН у 2007 році, щоб заохотити бізнес-школи та університети в усьому світі інтегрувати питання сталого розвитку в навчальні програми та дослідження.

189889_aacsb-business-education-alliance-member.png

Ми пишаємося тим, що є членом Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB). AACSB — це глобальна акредитаційна організація, заснована в 1916 році, яка підтримує, просуває та просуває якісне викладання, навчання та дослідження в бізнес-школах. Приєднавшись до AACSB, ми демонструємо наше прагнення до досконалості, дотримуючись найвищих стандартів якості в усіх аспектах нашої академічної діяльності. Наше членство дозволяє нам бути частиною мережі з понад 800 бізнес-шкіл по всьому світу, які діляться кращими практиками для просування бізнесу та менеджменту.

189890_BGA_Member_logo-1-300x300.png

Rushford Business School є гордим членом Асоціації випускників бізнесу (BGA). Асоціація бізнес-випускників є частиною AMBA, Міжнародного органу з питань членства та забезпечення якості для провідних у світі бізнес-шкіл із високим потенціалом, які поділяють відданість позитивному впливу, відповідальній управлінській практиці та навчанню протягом усього життя.

Статистика

Зі студентами з понад 80 країн і понад 5000 випускниками по всьому світу наша зростаюча глобальна спільнота є свідченням відмінної освіти та розвитку навичок студентів Rushford.

  Особливості кампусу

  Rushford Business School

  Rushford Campus розташований у центрі міста Люцерн. Це розташування знаходиться поруч із зупинками громадського транспорту, що забезпечує найкраще сполучення та зручність. Озеро Люцерн знаходиться всього в 6 хвилинах їзди автобусом від кампусу.

  Заклад пропонує щедрі аудиторії та лекційні кімнати, обладнані дошками та проекторами; бібліотека; кафетерій, зони відпочинку для студентів та спілкування.

   Відгуки учнів

   Розташування

   • Geneva

    James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

    • Lucerne

     Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

     • Geneva

      Rue de la Cité,1, 1204, Geneva

      • Valencia

       Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

       • Valencia

        Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

        Запитання