Keystone logo
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Введення

За останні 40 років, Роттердамська школа менеджменту, Університет Еразмус міцно закріпилася за репутацією однієї з провідних бізнес-шкіл Європи.

Задовго до того, як «глобальний» став важливим дескриптором бізнес-освіти, студенти, викладачі та співробітники РСМ вже відбивали різноманітність глобалізуючого світу.

Так само, як наша країна-господар, одна з найвідоміших у світі міжнародних торговельних держав, RSM продовжує розширюватися та інтернаціоналізуватися, зміцнюючи свій статус як одне з найбільш міжнародних та інноваційних бізнес-шкіл Європи.

РСМ пропонує своєрідну інтелектуальну культуру. Ми вважаємо, що лідерство можна навчати через поєднання інтелектуального та практичного завдання. Ми вважаємо, що труднощі, з якими стикається робота в різних командах, сприяють створенню нових підходів у бізнесі. Ми маємо взаємні, підтримуючі відносини з багатонаціональними компаніями. І ми заохочуємо гнучке, широке, іноді іконоборче мислення в питаннях ділової практики та досліджень.

Цей чіткий підхід допоміг RSM створити портфель топ-рейтингових програм, а також один з найбільших і найбільш плідних факультетів управління у світі.

Підхід RSM

У РСМ розвиток лідерства - це реалізація інтелектуального та особистого потенціалу. Тут ви будете інтелектуально оскаржені вищим рівнем академічного змісту і під керівництвом найгостріших бізнес-мислителів: викладачів, які спираються на багаторічний досвід роботи в організаціях, а також на розуміння власних досліджень. Ви будете кидати виклик нам: ставлячи під сумнів факти, як вони представлені, і критично оцінюючи припущення. І ви будете кидати виклик собі: протистояти своїм обмеженням, проштовхувати минулі межі, відкриваючи те, що насправді керує вашою поведінкою, і тим, що існують у інших.

Розробка навичок, які дозволяють перетворити провідні ідеї у видатні результати у бізнесі, вимагає дій. Усі програми надають студентам можливість реалізовувати свої ідеї в реальному чи імітаційному бізнес-середовищі, від асоціацій компаній і стажувань до реальних проектів консультацій, міжнародних подорожей, участі в клубах і конференціях, що управляються студентами.

У РСМ різноманітність не тільки цінується, але й заохочується і розвивається. У однозначно відкритому і кооперативному середовищі ви знайдете простір для вивчення нових способів мислення, натхнення для оскарження ідей і, в кінцевому рахунку, можливості для розвитку власного потенціалу як майбутнього лідера в бізнесі.

Статистика

Факти та цифри

Як одна з найбільших у Європі міжнародних бізнес-шкіл, RSM охоплює широку міжнародну аудиторію майбутніх і нинішніх лідерів за допомогою свого портфоліо програм, послуг і академічної діяльності.

Співробітники та викладачі постійно впроваджують нові інновації як у бізнес-освіту, так і в створення знань відповідно до нашої інституційної місії:

У RSM ми з гордістю стверджуємо:

 • Понад 40 років досвіду в бізнесі та управлінській освіті.
 • Одна з трьох найкращих дослідницьких установ Європи.
 • Послідовний рейтинг серед найкращих бізнес-шкіл Європи.
 • Місце серед 1% шкіл у всьому світі з акредитацією Quadruple Crown.
 • Навчання понад 1200 керівників щороку.
 • 7500 студентів та аспірантів.
 • 40 000+ випускників по всьому світу.
 • Одна з найбільших у світі та найбільш цитованих викладачів бізнес-шкіл: 250 старших дослідників і 100 аспірантів.
 • 30 дослідницьких центрів та ініціатив.
 • 100+ шкіл-партнерів.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA , , Rotterdam

  Запитання