Keystone logo
Rider University

Rider University

Rider University

Введення

Rider University є ідеальним місцем для іноземних студентів, які шукають трансформаційного освітнього досвіду в гостинній спільноті. Розташований у Лоуренсвіллі, штат Нью-Джерсі, лише за 60 хвилин їзди від Нью-Йорка та Філадельфії, Rider пропонує яскраве кампусне життя з різними студентами з усього світу.

У Rider студенти можуть вибрати з понад 100 програм бакалаврату та магістратури в широкому діапазоні галузей, включаючи бізнес, освіту, мистецтво, науку тощо. Наш факультет світового класу прагне надати студентам персоналізовану освіту, яка поєднує сувору академічну курсову роботу з можливостями досвідченого навчання, такими як стажування, дослідницькі проекти та програми навчання за кордоном.

Rider University відомий своєю працею допомагати студентам досягти успіху як в навчанні, так і в особистому житті. До нашої спільноти підтримки входять наукові консультанти, колеги-наставники та консультанти з кар’єри, які готові допомогти студентам на кожному кроці. Роблячи сильний акцент на розвитку лідерства, Rider озброює студентів навичками, необхідними їм, щоб стати успішними та етичними лідерами у вибраній сфері.

Крім аудиторії, Rider пропонує жваву спільноту кампусу з понад 150 студентськими організаціями, NCAA Division I з легкої атлетики, а також потужну сцену мистецтва та культури.

В Rider University ми віримо, що освіта має бути не просто дипломом – це має бути досвід, який змінює життя. З нашою твердою прихильністю до академічної досконалості, індивідуальної уваги та динамічного життя в кампусі ми запрошуємо студентів з усього світу приєднатися до нашої спільноти та відкрити свій справжній потенціал.

Розташування

  • Lawrence Township

    Lawrenceville Road,2083, 08648, Lawrence Township

    Запитання