Keystone logo
Rafik Hariri University майстер ділового адміністрування (MBA)
Rafik Hariri University

майстер ділового адміністрування (MBA)

Mechref, Ліван

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма магістра ділового адміністрування (MBA) в коледжі ділового адміністрування (CBA) є програмою аспірантів, ретельно розробленої та постійно переглядаються та оновлюються, щоб студенти, які зацікавились передовими дослідженнями, дотримувалися своїх амбіцій у рамках додавання цінність для поліпшення суспільства та людства.

Програма поєднує сучасні теорії з реальними прикладами та найкращими практиками в контексті міжнародних стандартів та очікувань. Відповідно, методика навчання та підходи підкреслюють метод справи, навчальні за допомогою роботи та продуману інтеграцію онлайнових та інформаційних технологій.

Крім того, широта та глибина програми спрямовані на забезпечення того, що випускники можуть приєднатися до ділового світу після закінчення навчання або продовжувати проводити більш просунуті академічні та / або прикладні дослідження.

Місія

Місія програми МВА полягає у створенні стійкого навчального середовища, що сприяє розвитку професійних керівних керівників, здатних та бажаючих додати економічну і соціальну цінність суспільству та людям у будь-яких контекстах, якими вони живуть або служать.

Спеціалізація Опції

Студенти, які допущені до програми МВА, можуть обрати свій акцент на: Загальне ділове адміністрування або Управління нафти та газу.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси