Keystone logo
Queen Margaret University MBA
Queen Margaret University

MBA

Edinburgh, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма QMU MBA виконує бачення університету розвиваються ідей і впливу. Ми широкі консультації з роботодавцями та експертами галузі в розробці цього курсу.

Ми знаємо, що роботодавці дивляться за межі кваліфікації при прийомі на роботу і бажання співробітників з реальним досвідом. А також регулярне взаємодія з промисловістю, наші курси зайняти чітку і послідовну спрямованість на лідерство, команди і групової динаміки, кидаючи виклик вам взяти на себе різні ролі в реалізації цілей. У глобальній бізнес-середовищі, яка постійно змінюється, це MBA буде розвивати свою здатність застосовувати свої знання ефективно на робочому місці і критично в динаміці високих колективів і команд.


Ви будете вивчати цілий ряд модулів, і ми замінили традиційну дисертацію з особистісно-орієнтованому, бізнес зосереджена проектом, який дозволяє досліджувати, дизайн і взаємодіяти із зовнішнім бізнесом.

  • Існує практичний проект замість дисертації. Студенти стикаються з проблемою дослідження, планувати, управляти і оцінювати проект в поєднанні з зовнішнім бізнесом або організацією, що дозволяє їм розвивати кар'єру підвищення кваліфікації, впевненість і можливості.
  • Розмірковуючи сучасні робочу практику, наше навчання і оцінка займають сильну групу і команди фокус.
  • розміри класу вигідно малі: вона дозволяє студентам працювати в тісному контакті з іншими студентами з різних верств і дозволяє викладачам розвивати міцні відносини зі студентами. Менша група студентів також допускає участь в регулярних відвідинах і події.

Викладання, навчання та оцінки

Ви будете відвідувати лекції та семінари, робота в групах і проводити самостійне навчання. Ви повинні будуть брати участь в дискусіях, розвивати ідеї і взаємодіяти з експериментальним навчанням. Методи оцінки буде включати в себе управлінські звіти, есе, веб-обговорення, роздуми про практику і групової роботи з презентаціями. Центральна частина досвіду, звичайно, є регулярною участю в промисловості, за допомогою конкретних відвідувань, запрошених ораторів і подій, всі з яких надають цінну інформацію на практику, сучасні тенденції та мислення. Розміри класів, як правило, 10-30.

Зв'язки з галузевими / професійними органами

Ми постійно працюємо з широким спектром комерційних організацій і громадських послуг, а також третього сектора, окремих бізнес-лідерів і експертів галузі, щоб розвивати наші курси. Це гарантує, що поряд з поглибленим теоретичними основами, курси корениться в доречності і галузевій практиці. У міру просування Звичайно, ви почуєте від лекторів, брати участь у зверненнях до широкого спектру галузей і організацій, а також брати участь в ряді інших мережевих можливостей з персоналом і експертами галузі. В останні роки ми займалися з: Diageo; Центр Нью-Ланарк спадщини і готелі; Nairns; А. Барр (IRN-BRU); Waldorff Асторія, Единбург; Glenkinchie Distillery; ресторани Хендерсона; Острів Eriska готелю; Шотландська служба швидкої допомоги; Цуркан Коннелл; і Дакота готелів, назвати лише деякі з них.

Модулі

Міжнародний маркетинг / Управління персоналом / Режисура стратегії для студентів Value Creation / Фінансовий менеджмент / Економіка Всі MBA буде приймати три додаткових модулів в їх конкретної області, наприклад: Family Business Insight (ЕФАС) / Міжнародний Менеджмент туризму (туризм) / Операції і управління ланцюжків поставок (General MBA) / Глобальні проблеми та виклики для готельних менеджерів (Hospitality) Ви також завершити 60 кредитний проект в (Business Impact і практика), спрямована до вашої спеціалізації в партнерстві з зовнішньою організацією. Це ваша можливість відкрити для себе, пропонувати, планувати, керувати і доставити зовні керований проект, в той час як розвиток ваших навичок рефлексивної практики і особистого планування розвитку.

Модулі, перераховані тут, були дійсними на момент друку (16 липня), але можуть бути змінені. У тому випадку, якщо модулі повинні змінити, QMU буде прагнути використовувати розумні зусилля для забезпечення того, щоб не згубний вплив на студентів.

Кар'єра

Наші курси удосконалення призначені для поліпшення перспектив кар'єрного росту, відкриваючи широкий спектр глобальних можливостей. Наші випускники взяти з собою їх розширенням можливостей працевлаштування і впевненості, чи отримають вони позицію з багатонаціональною організацією, роботою в державному секторі, створити свій власний бізнес, отримати роботу в третьому секторі або йти на подальші дослідження.

вимоги до вступників

Традиційно, аспіранти мають пов'язані з бізнесом диплом з відзнакою або еквівалент і досвід роботи в галузі. Ми будемо розглядати недавніх випускників, які можуть продемонструвати додаткові можливості. Крім того, ми також вітаємо заяву від випускників зі звичайною ступенем, який може показати період досвіду роботи після закінчення або від тих, з великим досвідом роботи в галузі і прихильністю НПР.

Акредитація раніше здобутої освіти: Ви можете бути надані звільненням від вивчення модуля або модуля до максимуму 60 кредитних пунктів, за умови, ви можете продемонструвати успішне досягнення всіх результатів навчання International: Де ваш диплом з відзнакою ні вивчений англійською мовою, ви буде зобов'язана надати доказ мовної компетенції англійського на рівні не менше IELTS 6.5 без будь-якого окремого компонента, набрали менше 6,0.

Про Школу

Запитання

Подібні курси