Keystone logo
Prince Mohammad Bin Fahd University Executive MBA Program (EMBA)
Prince Mohammad Bin Fahd University

Executive MBA Program (EMBA)

Dhahran, Саудівська Аравія

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

SAR 120 000 / per year

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

68187_tie-690084_640.jpg

Про програму Executive MBA

Програми Executive MBA призначені для штатних працівників організацій або власників бізнесу, які мають значні інвестиції в свою кар'єру і не можуть дозволити собі відмовитися від роботи на повний робочий день. Замість того, щоб проходити традиційну програму МВА за сумісництвом, ці фахівці можуть закінчити програму Executive MBA, продовжуючи свою повну зайнятість.

Програми Executive MBA відрізняються від традиційних програм МВА двома різними способами. По-перше, формат зустрічі відрізняється. Програми Executive MBA зазвичай проводяться двічі на тиждень, через кожний тиждень протягом семестру. По-друге, студенти у програмах Executive MBA мають набагато більше досвіду роботи, ніж їхні колеги в традиційних програмах. Це досвід роботи, який дозволяє запропонувати Executive MBA програму набагато швидше, ніж традиційна програма.

Програми Executive MBA, як правило, пропонуються у великих містах, де є значні кадрові сили, які вимагають таких програм. Програми Executive MBA також схильні витягувати з регіону, що оточує ці міста (визначається як зручне переміщення на відстані). Оскільки студенти повинні балансувати вимоги своєї кар'єри, домашнього життя та повної зайнятості програми Executive MBA, вони не хочуть витрачати надмірну кількість часу на роботу в програму.

Більшість програм Executive MBA пропонують ступінь MBA після успішного завершення курсу навчання. Студенти та їхні організації хочуть, щоб облікові дані та диплом Executive MBA були менш бажаними. Головним викликом адміністрації програми є уникнення сприйняття того, що програма Executive MBA є "пом'якшеною" програмою МВА. Отже, стандарти та зміст програми Executive MBA повинні бути такими самими, як і традиційна програма МВА. Очікування студентам у програмі Executive MBA, по суті, повинні бути вищими, ніж очікування для студентів у традиційній програмі з огляду на досвід роботи учасників.

Організації використовують програми Executive MBA як спосіб оновлювати своїх співробітників за останніми ідеями в бізнесі. Програма також може бути частиною кар'єрного розвитку особи та планування наступності для організації. Це може бути інструментом, який використовується для сприяння збереженню цінних працівників у фірмі.

Чому програма MBA

Програма PMU Executive MBA - це програма МВА, призначена для роботи професіоналів. Ці професіонали мають значний досвід роботи після отримання ступеня бакалавра та отримають різну освіту. Ця програма є значною частиною місії ГУП з надання зв'язку та послуг навколишнього бізнес-спільноти в Східній провінції Королівства Саудівська Аравія (KSA)

Оскільки це бачення є реальністю, програма PMU Executive MBA зазвичай нараховує близько 70%, не бізнес-майстрів. Всі учасники зможуть досягти своєї кар'єри, де розуміння бізнес-концепцій має важливе значення для роботи та просування по службі.

Програма структурована таким чином, щоб учасники могли закінчити програму через два роки, зберігаючи повноцінні професійні обов'язки. Всі учасники програми стануть штатними працівниками організацій або самостійно працюватимуть у власному бізнесі.

Програма PMU Executive MBA є загальною програмою управління. Вона не відображатиме детальне опитування будь-якого з традиційних функціональних бізнес-напрямків. Метою програми є створення загального розуміння бізнесу, необхідного генеральному менеджеру.

Характеристики програми

 • Кожен вхідний клас повинен складатися з приблизно 30 учасників програми.

 • В програму зараховуються як учні, так і дівчата.

 • Інструкція повинна бути англійською мовою.

 • Програма має розміщуватись фізично та адміністративно в коледжі ділового адміністрування.

 • Навколишнє середовище в класі повинно сприяти обговоренню учасників та обміну досвідом бізнесу.

 • Програма PMU Executive MBA повинна стати одним з провідних постачальників освітніх програм Executive MBA в регіоні.

Очікування продуктивності

Більшість програм Executive MBA пропонують ступінь MBA після успішного завершення курсу навчання. Студенти та їхні організації хочуть, щоб облікові дані та диплом Executive MBA були менш бажаними. Головним викликом адміністрації програми є уникнення сприйняття того, що програма Executive MBA є "пом'якшеною" програмою МВА. Отже, стандарти та зміст програми Executive MBA повинні бути такими самими, як і традиційна програма МВА. Очікування студентам у програмі Executive MBA, по суті, повинні бути вищими, ніж очікування для студентів у традиційній програмі з огляду на досвід роботи учасників.

Цілі програми

 • Сформувати обізнаність про проблеми ведення бізнесу на міжнародному рівні та конкуренції в глобальній економіці.

 • Сприяти колективній роботі та лідерству в діловому середовищі.

 • Розвивати та розвивати ділові та організаційні навички, які застосовуються до широкого кола організацій.

 • Представляти та розвивати навички використання інформаційних технологій для надання допомоги в управлінні організаціями.

 • Підвищити ділові навички спілкування учасників.

Результати навчання студентів

Тривалість програми

Програма призначена для завершення через 24 місяці. Лекції та заняття зручно розвиваються і проводяться в сімнадцяти модулях по 9 чи 11 днів. Це дає змогу учасникам перебувати на відстані від своїх робочих місць лише протягом мінімального періоду часу.

Кредитні години

Програма складається з 80 Європейських систем кредитної переказки (ECTS), що означає:

 1. Один кредит відповідає 8 навчальним годинам (60 хвилин на годину лекції).

 1. Загальна кількість годин навчання, включаючи години навчання, іспити, призначення та всі години навчання.

Сегменти:

 1. Фондовий сегмент: 15 кредитів ECTS (5 курсів по 3 кредиту ECTS за кожен курс).

 1. Інтеграційний сегмент: 33 кредити ECTS (8 курсів по 4 кредиту ECTS на кожний курс та 1 семінар з 1 кредитом ECTS).

 1. Фокус-сегмент: 12 кредитів ECTS (4 курси + 3 кредиту ЕКТ на кожний курс)

 1. Магістерська робота: 20 кредитів ECTS

Примітка: 80 ECTS еквівалент 45 кредитів у PMU.

У постійних зусиллях по вдосконаленню своїх програм, PMU залишає за собою право змінювати назву та зміст курсу у зв'язку з розвитком ринкових тенденцій.

Про Школу

Запитання

Подібні курси