Keystone logo
Presidio Graduate School Подвійний ступінь MBA l MPA в галузі сталих рішень
Presidio Graduate School

Подвійний ступінь MBA l MPA в галузі сталих рішень

San Francisco, США

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

USD 1 255 / per credit

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

173721_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

Подвійний огляд MBA/MPA

Лекція зі сталого фінансуванняМультисектора – це майбутнє. Можливості та виклики переорієнтації соціальних та економічних систем на більш справедливі, інклюзивні та стійкі моделі величезні. Занадто великий для приватного сектора чи держави. Ці великі проблеми вимагають багатогалузевих рішень. Сучасні лідери знають, що в складних системах трансформаційні, стійкі інновації та тривалі зміни вимагають багатосекторної співпраці. На глобальному, національному чи місцевому рівні потрібна залучення зацікавлених сторін і співпраця, щоб виявити синергію між секторами, а потім узгодити діяльність для досягнення результатів. Це те, що ми називаємо президентським шляхом.

Presidio Graduate School MBA/MPA дає студентам знання, навички та інструменти для керівництва міжгалузевою співпраці. Студенти отримують два ступені магістра: MBA та MPA в галузі сталих рішень. Ця навчальна програма з 68 кредитами поєднує найкращу інноваційну освіту в приватному секторі з передовою підготовкою у державному секторі. Випускники з подвійним ступенем бачать усі ігрові поля – як з точки зору інституцій, так і приватного сектора. Це вид бачення, який є важливим для керівних ролей у галузях, які охоплюють державний та приватний сектори, а також для тих, хто прагне узгодити комерційні та політичні цілі зі стійкими результатами.

Формат програми

Подвійний ступінь побудований на тій же основі, що й наші програми ступеня MBA та MPA, які тісно інтегровані. Він дотримується специфічного підходу PGS до сталого управління, який базується на системному мисленні, зосереджено на широкому внеску зацікавлених сторін і прихильності, щоб забезпечити фундаментальний прогрес і трансформаційні зміни. Проекти експериментального навчання дають студентам можливість практикувати в реальному житті те, що вони дізнаються в класі. Такий підхід дозволяє випускникам вирішувати складні міжгалузеві завдання.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • International MBA Focus International & Sustainable Management (подвійний ступінь)
    • Bremen, Німеччина
  • Магістр ділового адміністрування в галузі сталого управління хімією
    • Lüneburg, Німеччина
  • MBA в галузі сталого менеджменту
    • Lisbon, Португалія