Keystone logo
Presidio Graduate School MBA в галузі сталого розвитку
Presidio Graduate School

MBA в галузі сталого розвитку

San Francisco, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

USD 1 255 / per credit

На кампусі

Введення

173721_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

Сучасні бізнес-лідери повинні розуміти складні та взаємозалежні проблеми, притаманні стійкості, зміні клімату, чистим технологіям, залученню зацікавлених сторін та соціальної відповідальності. Саме ці ідеї керують нами в Presidio Graduate School .

Програма МВА в галузі сталих рішень – Огляд

Уявіть собі більш справедливий, процвітаючий і стійкий світ. Програма Presidio Graduate School MBA в галузі сталого розвитку дає студентам можливість стати кваліфікованими лідерами цього нового світу. Наша навчальна програма починається з суворої теорії та практики управління — і поєднується з охороною навколишнього середовища, соціальною справедливістю та системним мисленням. Це те, що ми називаємо президентським шляхом, і саме тому The New York Times сказала: «Якщо ви хочете змінити світ, перейдіть до Presidio Graduate School ».

Формат програми МВА

Програма Presidio Graduate School MBA в галузі сталого розвитку — це навчальний план із 53 кредитами та 11 обов’язковими курсами, а також трьома курсами за вибором з однієї з чотирьох спеціальностей — загалом 14 курсів. Наша магістерська програма стійкого розвитку поєднує в собі очний досвід у класі з гнучкістю інтерактивного дистанційного навчання. Програму можна завершити за 24 місяці на повний робочий день або за 3,5 роки, якщо зараховано на неповний робочий день.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання