Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Введення

УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУ

Заснований у 1911 році, Університет Порту (U.Porto) є одним із 200 найкращих європейських університетів згідно з останніми міжнародними системами рейтингу. U.Porto, один із найбільш інтернаціональних університетів Португалії, має повністю обладнаний кампус, вбудований у місто, що гарантує оптимальний академічний, науковий, а також соціальний і культурний досвід.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

Причини вибрати alt="Porto Business School

З постійною присутністю в рейтингу Financial Times з 2011 року, alt="Porto Business School є однією з найкращих європейських бізнес-шкіл (№ 62, у 2016 році) і однією з 30 найкращих бізнес-шкіл, коли справа стосується індивідуальної та відкритої освіти для керівників. Школа, яка отримала нагороди, за останні роки alt="Porto Business School досягла кількох міжнародних визнань:

  • Премія AMBA за підприємництво (2012, 2014)
  • Студент року MBA від AMBA (2014)
  • John Molson MBA Case Competition (2015, 2011)
  • Idea2ProductCompetition/Univ.Texas-Austin (2010)

alt="Porto Business School є результатом активного партнерства між Університетом Порту та 36 національними та міжнародними компаніями, що дозволяє школі балансувати між якістю та суворістю академії та реальним корпоративним світом, перетворюючи alt=" Porto Business School перетворюється на справжню лабораторію, щоб дослідити, як найкращим чином застосувати першокласні концепції менеджменту в реальному світі бізнесу.

alt="Porto Business School - це бізнес-школа при найбільшому португальському університеті, Університеті Порту. Її місія полягає в навчанні на курсах для випускників та вдосконаленні тренінгів для керівників, додаткова діяльність із постійною залученістю до галузей прикладних досліджень та бізнес-послуг. . alt="Porto Business School поєднує в собі навички та досвід колишніх EGP-UP та ISFEP, навчального проекту для керівників, який був успішно розроблений на економічному факультеті. В якості основного ресурсу alt="Porto Business School має викладачів з тривалим досвідом викладання та досліджень з Університету Порту (факультети економіки, інженерії, права та психології та педагогічних наук), до яких додаються дві інші категорії викладачів : менеджери з академічною підготовкою та серйозною бізнес-кар’єрою, а також викладачі з іноземних університетів, зокрема північноамериканських (Центральна Флорида, Массачусетс, Маямі та Новий Орлеан) та європейських (серед іншого Лондонська школа бізнесу та Інститут бізнесу). Ці зв’язки з подібні зарубіжні школи, що існують у деяких випадках з 1988 р., забезпечують високий рівень інтернаціоналізації своєї діяльності.

Ваша подорож, яка змінить життя, починається тут.

Порто

Місто підприємців – друге за величиною місто Португалії та один із провідних економічних і промислових центрів країни. Тісно пов’язаний із торгівлею та любов’ю до свободи – настільки, що його називають Cidade Invicta (Непереможене місто), Порту відомий чарівністю свого історичного центру (всесвітня спадщина ЮНЕСКО з 1996 року), а також своїм динамізмом – 21-й століття Порту – це сучасне та яскраве місто, яке ніколи не зупиняється. Його зелені зони та спортивні майданчики, розгалужена система громадського транспорту, жвава культура та нічне життя роблять його веселим і захоплюючим містом 24 години на добу. За останні кілька років Порту також став гаванню для відвідувачів з усього світу. Справжнє місце для відвідування, Порту двічі обирався «Найкращим європейським напрямком» за версією European Consumers Choice, а в 2015 році The Guardian вважав його одним із 40 найпопулярніших напрямків. Коли справа доходить до моди та дизайну, Порту навіть перевершує Париж, згідно з Bloomberg, який нещодавно оголосив це місто новою гарячою столицею шопінгу в Європі.

Розташування

  • Porto

    Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

Запитання