We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Введення

УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУ

Заснований у 1911 році, Університет Порту (U.Porto) є одним із 200 найкращих європейських університетів згідно з останніми міжнародними системами рейтингу. U.Porto, один із найбільш інтернаціональних університетів Португалії, має повністю обладнаний кампус, вбудований у місто, що гарантує оптимальний академічний, науковий, а також соціальний і культурний досвід.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

Причини вибрати alt="Porto Business School

З постійною присутністю в рейтингу Financial Times з 2011 року, alt="Porto Business School є однією з найкращих європейських бізнес-шкіл (№ 62, у 2016 році) і однією з 30 найкращих бізнес-шкіл, коли справа стосується індивідуальної та відкритої освіти для керівників. Школа, яка отримала нагороди, за останні роки alt="Porto Business School досягла кількох міжнародних визнань:

  • Премія AMBA за підприємництво (2012, 2014)
  • Студент року MBA від AMBA (2014)
  • John Molson MBA Case Competition (2015, 2011)
  • Idea2ProductCompetition/Univ.Texas-Austin (2010)

alt="Porto Business School є результатом активного партнерства між Університетом Порту та 36 національними та міжнародними компаніями, що дозволяє школі балансувати між якістю та суворістю академії та реальним корпоративним світом, перетворюючи alt=" Porto Business School перетворюється на справжню лабораторію, щоб дослідити, як найкращим чином застосувати першокласні концепції менеджменту в реальному світі бізнесу.

alt="Porto Business School - це бізнес-школа при найбільшому португальському університеті, Університеті Порту. Її місія полягає в навчанні на курсах для випускників та вдосконаленні тренінгів для керівників, додаткова діяльність із постійною залученістю до галузей прикладних досліджень та бізнес-послуг. . alt="Porto Business School поєднує в собі навички та досвід колишніх EGP-UP та ISFEP, навчального проекту для керівників, який був успішно розроблений на економічному факультеті. В якості основного ресурсу alt="Porto Business School має викладачів з тривалим досвідом викладання та досліджень з Університету Порту (факультети економіки, інженерії, права та психології та педагогічних наук), до яких додаються дві інші категорії викладачів : менеджери з академічною підготовкою та серйозною бізнес-кар’єрою, а також викладачі з іноземних університетів, зокрема північноамериканських (Центральна Флорида, Массачусетс, Маямі та Новий Орлеан) та європейських (серед іншого Лондонська школа бізнесу та Інститут бізнесу). Ці зв’язки з подібні зарубіжні школи, що існують у деяких випадках з 1988 р., забезпечують високий рівень інтернаціоналізації своєї діяльності.

Ваша подорож, яка змінить життя, починається тут.

Порто

Місто підприємців – друге за величиною місто Португалії та один із провідних економічних і промислових центрів країни. Тісно пов’язаний із торгівлею та любов’ю до свободи – настільки, що його називають Cidade Invicta (Непереможене місто), Порту відомий чарівністю свого історичного центру (всесвітня спадщина ЮНЕСКО з 1996 року), а також своїм динамізмом – 21-й століття Порту – це сучасне та яскраве місто, яке ніколи не зупиняється. Його зелені зони та спортивні майданчики, розгалужена система громадського транспорту, жвава культура та нічне життя роблять його веселим і захоплюючим містом 24 години на добу. За останні кілька років Порту також став гаванню для відвідувачів з усього світу. Справжнє місце для відвідування, Порту двічі обирався «Найкращим європейським напрямком» за версією European Consumers Choice, а в 2015 році The Guardian вважав його одним із 40 найпопулярніших напрямків. Коли справа доходить до моди та дизайну, Порту навіть перевершує Париж, згідно з Bloomberg, який нещодавно оголосив це місто новою гарячою столицею шопінгу в Європі.

Розташування

  • Porto

    Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

Запитання