Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

Введення

Pebble Hills університету

Pebble Hills університет є воістину міжнародним і кар'єра орієнтованих університет , який пропонує онлайн бакалавр, магістр і докторські програми в основному для дорослих. В аудиторії на основі програми також доступні через нашу мережу партнерів по всьому світу.

Істинно Міжнародний університет

Pebble Hills університет є команда відданих своїй справі професіоналів, академіків і інтелектуалів, допитливий в своїх областях і працювали наполегливо , щоб зробити PHU воістину транснаціональний університет.

Дистанційне навчання та глобальне Кабінети

Pebble Hills університет об'єднав в собі риси як відкритого, віртуального і завантаження табору шляхом створення успішних партнерських відносин з респектабельними освітніми організаціями в Азії і Африці , які відчувають труднощі зі спілкуванням з центрами досліджень і розробок в розвинених країнах.

Крім того, він є одним з провідних університетів в світі, щоб запропонувати дуже корисні програми для студентів і професіоналів. Університет вірить в забезпечення якісної освіти з використанням новітніх технологій з високими академічними стандартами. У нас є чудові членів команди для підтримки студентів, щоб забезпечити кращу освіту в світі. По всьому світу, у нас є освітні партнери і наші зізнань по всьому світу довести, що ми є лідером в галузі освіти.

Досвід навчання в PHU

Ви будете відчувати різні способи дистанційної освіти з Pebble Hills університету, який відповідає вашим потребам, наприклад: Asynchronous поставка, синхронне постачання, інтерактивного електронного навчання технології зі звуком, кредит для тестування та іншого електронного навчання / дистанційного навчання, пропоновані нашими стратегічними партнерами.

Глобальна мережа

Pebble Hills університет має навчальні центри або агенти в центрі деяких з найвпливовіших у світі ринків для різних програм:

  • Гонконг - Бізнес, менеджмент, психологія, коучинг, Інженерні програми
  • Індія - TESOL, TEFL, Управління освітою Раннє освіту, Дошкільна та початкова освіта
  • Великобританія і Близький Схід - Управління охорони здоров'я, міжнародної ланцюжка поставок і управління

У PHU, ви зможете вивчити можливість отримання доступного, акредитованого і визнану ступінь через PHU , засновану на співпраці з різними університетами , акредитованими різних агентств по акредитації.

Оцінка попереднього навчання

PHU приймаємо кредити передати щедро і ми пропонуємо безліч онлайнових курсів , головним чином , в області бізнесу, менеджменту, фінансів, соціальних наук, інформаційних технологій і управління проектами. Економічність також є нашою головною турботою. Наші онлайн-курси доступні за ціною, щоб переконатися, що більшість людей можуть отримати користь від отримання освіти. Ми нагороджуємо кредит для вашого досвіду життя / роботи, а також курси підвищення кваліфікації. Стипендія і гнучка розстрочка варіанти доступні, щоб переконатися, не вагаючись, щоб вивчити через ваших фінансових проблем

.

Глобальні студенти та випускники

Наші випускники працюють на видатних місцевих компаній і МНК, таких як HSBC, Prudential, Holiday Inn, Sun Life Financial, Allied American University, Schlumberger, Pfizer, Hotwire страхування, SITA, KG Group, Manulife Financial, Philip Life Assurance Public Company Limited, G4S Cash рішення, Американський університет Бейрута. і т.д.

Шлях вперед

Для того, щоб мати справу з конкурентним ринком, що працюють дорослі прагнуть вчитися. Ви повинні намагатися прищепити навички вибору і підтримки мети в житті. У той час як присвячуючи свої сили в гонитві за успіхів у навчанні, значні зусилля повинні бути спрямовані на духовний розвиток. Так, в періоди стресу, це забезпечить вам таку необхідну внутрішню силу, щоб продовжити з вашої місії. Найкращий спосіб дослідження для працюючих дорослих буде дистанційне навчання, яке є практичним для них, щоб збалансувати їх роботу, сім'ю і навчання.

Глобальний бізнес розширюється, тому вам необхідно глобальна установа з радикальним прогнозом щодо освіти. Завдяки системі освіти, заснованої на реальних цінностях, знання, отримані може бути легко і більш практично включені у відповідній області.

Розташування

  • USA Online

    USA Online, США

    Запитання