Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University Executive MBA
Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University

Executive MBA

Abingdon, США

0 Years

Request teaching languages

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма увагу


Програма фокусується на виняткових освітній досвід, з якістю і завдання ви очікуєте від добре створена, повністю акредитованих виконавчим програми МВА, яка підкреслює етичні підприємницького лідерства в глобальній навколишнього середовища та забезпечує можливості для побудови відносин.

Перевага


Ми працювали багато часу, щоб довести Памплін Executive MBA програми на ринок з метою задоволення освітніх потреб керівників бачення зростання в динамічному середовищі. Коледжу і його факультет прагнемо надати вам відмінне співвідношення ціни і часу та інвестицій.

Етичні керівництва


Ми вважаємо, що організаційні лідери повинні володіти цілісності, а не тільки підприємницької мислення. Керуючись консультації з лідерами бізнесу і наших викладачів і випускників, ми розробили програму, яка підкреслює, етично свідомого управління. Ми вважаємо, що це етична складова в нашій програмі робить для добре збалансованого бізнес-освіти.

Репутація


Протягом більше 25 років, ми запропонували високої якості програми МВА на нашому головному кампусі в Блексбург і у Вашингтоні, округ Колумбія. Ми приносимо цьому великий досвід і видатні викладачі програми Памплін Executive MBA.

Побудови відносин


Добре збалансованого бізнес-освіти, як багато про побудову відносин, як це використання знань для підвищення організаційної ефективності та зростання. Наша програма призначена для певної групи осіб зі значним досвідом роботи та високим потенціалом для подальшого успіху у своїх організаціях. Студентам пропонується поділитися своїм професійним досвідом у дискусіях, так що ви зможете скористатися не тільки від нашого викладання і дослідження досвіду, але і від інших бізнес-лідерів у програмі.

Міжнародний менеджмент


Програма готує студентів до глобального бізнес-завдань за допомогою навчання за кордоном, програми, які включають факультету під керівництвом поїздки в Африку, Азію і Європу щороку. Програми охоплюють різні теми, включаючи "європейського підходів до інформаційних технологій", "Маркетинг в Туреччині і Греції", "Мережі та електронної комерції в країнах Європейського союзу" і "Фінанси та маркетинг в Азії." Коледж також пропонує глобального бізнесу дрібних і програми в осінній та весняний семестри в центр Virginia Tech європейських досліджень та архітектури в Ріва Сан Вітале, Швейцарія.

Памплін Executive MBA Програма включає факультету під керівництвом програми за кордоном, що є частиною курсу "Міжнародна стратегія і культура". Досвід поїздка буде основою для деяких класних обговореннях. Студенти будуть зустрітися і почути від керівників підприємств у провідних міжнародних організацій та іноземних державних установ. Студенти можуть також брати участь в лекціях і семінарах, що проводяться нашими викладачами на наших міжнародних інститутів-партнерів. Проживання буде обмежений до 10 днів з урахуванням інтенсивних професійних вимог виконавчого студентів МВА з боку їх роботодавців. Вартість цієї поїздки входить в загальну плату програми.

Ступінь Програма навчальної


Ми розробили програму міждисциплінарного Памплін Executive MBA's, щоб надати вам формальних основних бізнес-освіти в галузі бухгалтерського обліку, економіки, організаційна поведінка та теорії прийняття рішень. Потім по основних курсів курси в більш традиційних функціональних сферах бізнесу: інформаційні технології, маркетинг, фінанси та управління операціями. Міжнародної точки зору лежить в основі ряду курсів, як це робить сильний акцент на високі технології управління. Лідерство та підприємництво та управління змінами є ключовим компонентом навчальної програми і призначені для використовувати ваші лідерські якості в день в день ділової практики, незалежно від вашої області спеціалізації функції або роботи.

Діапазон розглянутих тим гарантує, що AACSB International вимоги задоволені. (AACSB, Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу, є основним органом акредитації для американських шкіл бізнесу). Ці теми стрес первинної сили нашої програми: етичні керівництва, інформаційних технологій та міжнародного бізнесу. Наші навчальні програми постійно оновлюється, щоб йти в ногу зі зростаючим освітніх потреб динамічному середовищі сучасного бізнесу.

Наші викладачі приносити свої дослідження досвіду, а також їх неакадемічних професійний досвід у класі. Через випадку аналізів і групових проектів, ви постійно пропонується застосовувати отримані знання. Клас обговорення дозволяють поділитися своїм досвідом роботи, збагачення середовища навчання ще більше. У деяких випадках, два члени факультету може призвести клас так, щоб зміст курсу можуть бути інтегровані для створення істинної бізнес-середовищі. Запрошені лектори з промисловості та уряду буде запропоновано обговорити їх професійним досвідом зі студентами. Все це добре узгоджується з нашою метою сприяння захоплюючу навчальне середовище, яка допомагає посилити навички нашого факультету, а також наших студентів.

Вимоги до додатків

 • Застосування форми
 • Резюме
 • Есе
 • Інтерв'ю з EMBA співробітників
 • Офіційні стенограми (від усіх установ взяли участь). Ми дивимося на 3,0 ГПа протягом останніх 60 кредитних годин студентів курсових робіт. Мінімум 3. 0 ГПД вимога може не дотримуватися, якщо заявник має ступінь магістра або доктора, або вже щонайменше 12 кредит-годин випускників курсових з мінімальним середній бал 3,0. Офіційні стенограми для дипломної роботи не потрібно. GMAT 550 балів може знадобитися, якщо студент ГПД на останні 60 годин кредит нижче 3.0.
 • Вступний внесок $ 90 оплачується в "скарбник, Virginia Tech" (звільняються Booz Allen Hamilton співробітників
 • Два рекомендаційні листи
  Корпоративний лист спонсора із зазначенням: Фінансова підтримка (рекомендується, але не обов'язково), час для 4-денного орієнтації, деякі п'ятницю в другій половині дня, і 10-денна міжнародна поїздка)


Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Babson Full Time MBA
  • Wellesley, США
 • МВА в міжнародному бізнесі
  • Paris, Франція
  • Heidelberg, Німеччина
  • + 2 Більше
 • Global Executive MBA
  • Valbonne, Франція
  • Belo Horizonte, Бразилія
  • + 6 Більше