Keystone logo
National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

Введення

Національний Університет Цінхуа була створена в Пекіні в 1911 році, як "Цінхуа Академія". У 1956 році, Національний Університет Цінхуа був відновлений на своєму нинішньому місці в Сіньчжу, Тайвань.

З моменту свого переїзду, NTHU розробила в рамках всеосяжного дослідницького університету пропонує повний спектр освітніх програм в галузі науки, технології, інженерії, гуманітарних, соціальних наук та управління. NTHU послідовно займає одне з провідних університетів в Східній Азії, і широко визнана в якості ведучого інкубатора для майбутніх лідерів. Наші видатні випускники виділити успіх NTHU студентів, у тому числі Нобелівської фізики лауреати доктора Чен-Нін Ян і д-р Цзун-Дао Лі, лауреат Нобелівської премії доктор хімії Переможець Юань-Чже Лі та премії Вольфа з математики Dr.Shiing-Шен Чорна.

Факти і статика

ФАКУЛЬТЕТ

644 штатних викладачів та 298 ад'юнкт-викладачів Студентські факультету співвідношення 18: 1

Числа учнів: 12449 (станом на перше півріччя, 2014)

6,372 магістрантів 6,077 Випускники (4,168 майстер студенти, і 1909 переслідуючи докторських ступенів.

Нобелівські лауреати

3 нобелівських лауреатів Наші видатні випускники виділити успіх NTHU студентів, як лауреатів Нобелівської фізика, доктора Чен-Нін Ян і д-р Цзун-Дао Лі, лауреат Нобелівської премії доктор хімії Юань-Чже Лі та премії Вольфа з математики переможцем доктора Shiing-Шен Чорна ..

ДОСЛІДЖЕННЯ

2379 спонсоровані урядом проекту і 1.057 зовні спонсорські проекти (проекти, накопичені з 2011 по 2013) Загальний бюджет: NT $ 5,561,304,68 (NT $ 5.5Billion)

CAMPUS

260 акрів 87 основних будівель 60% магістрантів жити на території кампуса.

7 коледжів та 1 КОМІСІЯ

Наука інженерна Електротехніка та інформатика Гуманітарні та соціальні науки Наука життя Ядерна наука Технологія управління Комісія з питань загальної освіти

Чому NTHU

У навчанні

NTHU є відомим всеосяжний дослідницький університет на Тайвані.

World Class факультет

NTHU має найвищий курс факультету переможний національний академічний нагород і їх публікації наводяться найбільш часто серед усіх університетів в Тайвані.

Міжнародні програми англійською мовою

International MBA в галузі управління технологіями Міжнародна магістерська програма в галузі інформаційних систем і додатків Міжнародний кандидат Програма в області біомедичної інженерії Міжнародний кандидат Програма в низьковуглецевої енергії

Глобальні партнери

NTHU встановив стратегічні партнерські відносини з більш ніж 150 університетів по всьому світу.

Стипендія можливості

NTHU надає широкі фінансові помічників для підтримки студентів. Стипендії та стипендії присуджуються на основі похвального.

Стратегічне положення

NTHU знаходиться в Сіньчжу місто в північній частині Тайваню, в годині їзди до Тайбей, і оточений національними лабораторіями та галузей світового класу. Синьчжу також називають як місто науки, високих технологій концентратор, і Силіконовій долині Тайваню.

Гарантований Корпус

Ми вважаємо, що досвід життя в університетському містечку є невід'ємною частиною університетського життя. Всі іноземні студенти будуть мати гарантований житло на території кампуса.

Поточний Статус

Національний Університет Цінхуа знаходиться в Сіньчжу, Тайвань, 72 км на південь від Тайбея. Кампус охоплює більше 105 гектарів (260 акрів) землі, мальовничою одному рівні з озерами і деревами. Кампус зручність в все можливе, сусідні науково-дослідні інститути та університети, як: промислової Technology Research Institute (ITRI), Національного науково-дослідного центру синхротронного випромінювання (NSSRC), Національний центр високопродуктивних обчислень (NCHC), харчової промисловості науково-дослідного інституту (FIRDI), Національного університету Цзяотун (NCTU), Чун-Хуа університет (ЧУ), Національний Синьчжу Освіта (NHEU), а Синьчжу Науково-промисловий парк (HSIP). Синьчжу точно відомо і назву як «місто науки Тайваню".

NTHU має 7 коледжів, 17 відділів і 18 незалежних випускників інституту: Коледж науки, техніки, ядерної науки, гуманітарних і соціальних наук, наук про життя, електротехніки та комп'ютерних наук, і коледж технологій управління. Комісія з питань загальної освіти контролює загальне навчальні плани університету. NTHU налічує більше 644 викладачів на повну ставку. Більш 12,499 студентів, близько 6 372 магістрантів, кандидатів у майстри 4,168 1,909 і для докторантів, як дані першого семестру 2014 року. Співвідношення студент-факультет 18: 1 і чоловіча стать на жіночий студентів 2.1: 1.

NTHU підкреслює міждисциплінарний підхід. На додаток до дотримання основних норм, студентів програми призначені для збільшення гнучкості, а також інтеграції. NTHU перевершує навчальних програм норми, колегіальний, що перевершує і відомчих меж.

Стипендії

Розташування

  • Hsinchu

    No. 101, Section 2, Kuang-Fu Road, R.O.C., 30013, Hsinchu

    Програми

    Запитання