© Eva Dang
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Введення

Заснований у 1843 році Nottingham Trent University має довгу історію розкриття потенціалу, руйнування бар’єрів і справжнього зміни життя в усьому світі.

Nottingham Trent University (NTU) є одним із найбільших і найвпливовіших вищих навчальних закладів країни, де навчається понад 40 000 студентів і співробітників у п’яти університетах. Ми є університетом, який прагне просувати суттєві зміни, і ми отримали широкий спектр престижних нагород за наші дослідження, динамізм та інновації.

Ми пишаємося визнанням університету, який відкриває свої обійми для всіх. Чверть наших студентів походять із домогосподарств із сукупним доходом 15 000 фунтів стерлінгів або менше, і ми були першим університетом, який підписався на зобов’язання уряду про соціальну мобільність, демонструючи наше прагнення покращити перспективи молодих людей з неблагополучних сімей.

Викладання
У NTU ми прагнемо забезпечити стимулююче та інклюзивне навчальне середовище на благо наших студентів, колег та спільнот.

дослідження
Ми працюємо над п’ятьма ключовими темами дослідження, які відповідають низці викликів у бізнесі, промисловості, професіях і суспільстві.

підприємство
Співпрацюючи з експертами з усього NTU, а також з нашими партнерами та прихильниками, ми допомагаємо студентам, випускникам, співробітникам і членам нашої спільноти розвивати навички, знання та впевненість, необхідні їм для процвітання як підприємця.

Обмін знаннями
Наші амбіції — бути визнаними як сила добра. Ми прагнемо змінити життя за допомогою академічної та громадської участі, і ми працюємо разом з компаніями та спільнотами, щоб подолати деякі з найскладніших викликів суспільства.

Це НТУ. Це переосмислений університет.

Ми створюємо університет майбутнього.

 • Університет, який запрошує, включає та слухає — де цінується партнерство, обмінюються знаннями та доступні можливості для кожного.
 • Університет, де навчання безпосередньо пов’язане з потребами галузі: де кожна нагорода та відзнака є підтвердженням наших щоденних стандартів навчання, цінностей і методів.
 • Університет, який руйнує статус-кво; який наважується ставити складні запитання в ім’я розуміння та прогресу.
 • Університет, де дослідження є прикладними, а не абстрактними — де вони підтримують навчання, дають змістовні відповіді та покращують реальне життя в реальному часі.
 • Університет із силою та метою трансформуватися, створюючи кращих людей, а не лише кращих випускників.

Університет майбутнього – це проект сучасності, побудований на шести основних принципах. Ось як ці принципи працюють в НТУ.

Особливості кампусу

Від нашого жвавого міського кампусу в галасливому центрі Ноттінгема до ідилічного сільського маєтку Брекенхерст, ми маємо низку університетських сайтів у Ноттінгемі та його околицях.

Ми постійно інвестуємо в нашу територію, будівлі та об’єкти, щоб створити стимулююче та інклюзивне навчальне середовище, щоб усі могли отримати задоволення та отримати задоволення.

Міський кампус
Від приголомшливої архітектури до відзначеної нагородами студентської спілки, City Campus є серцем NTU, що б’ється.

Кліфтон
Жити та навчатися в Кліфтоні? Ось що вам потрібно знати про Кампус, який справді живе власним життям.

Брекенхерст
Розташований на ділянці площею 500 акрів, полів, лісів і води, наш кампус Brackenhurst справді захоплює дух.

Конфетті Ноттінгем
Дізнайтеся про те, що пропонує наш кампус Confetti Nottingham Campus, який знаходиться лише в двох кроках від культурних і розважальних місць міста, а також недалеко від міського кампусу NTU.

Конфетті Лондон
Компанія Confetti, розташована в модному Уайтчепел, тепер має окремий будинок у Лондоні — одній із світових столиць креативних індустрій і центрі кіно, музики, ігор та нових медіа світового рівня.

Менсфілд Хаб
Одне з найновіших доповнень до сімейства NTU, NTU в Менсфілді пропонує захоплюючі можливості для людей і компаній у Менсфілді та за його межами.

  Візові вимоги

  Вам потрібно буде переконатися, що у вас є правильний дозвіл на імміграцію/віза перед початком подорожі.

  Наша відзначена нагородами команда підтримки студентів надає чудові поради та інформацію з питань імміграції та поради щодо того, як успішно подати заявку на візу.

  Ми рекомендуємо вам заздалегідь підготуватися до подання заявки на отримання візи та подати заявку, як тільки ви отримаєте CAS.

  Ви можете подати заявку на отримання студентської візи за шість місяців до початку курсу для отримання академічного ступеня.

  Будь ласка, зверніть увагу, що у вашому CAS все ще може бути зазначено три місяці, оскільки це нещодавня зміна, але ви все ще можете використовувати CAS для подання заявки за шість місяців до початку курсу.

  Ви можете в'їхати до Сполученого Королівства лише після отримання візи. Ви можете прибути не пізніше ніж за 1 місяць до дати початку курсу (для курсів, які тривають більше шести місяців). Ви не повинні їхати до Великобританії до дати початку, зазначеної у вашій візі, незалежно від того, коли розпочнеться ваш курс.

  Стипендії та фінансування

  Ми раді запропонувати низку міжнародних стипендій новим іноземним та європейським студентам. У цьому розділі ви також знайдете наші міжнародні збори разом із порадами щодо здійснення міжнародних платежів.

  Рейтинги

  • Ми є одним із найпопулярніших університетів Великобританії
   займає 3 місце за кількістю прийнятих пропозицій, виходячи з даних про прийняття UCAS за 2022 рік
  • Сучасний університет року
   NTU пишається тим, що The Times і The Sunday Times Сучасний університет року 2023.
  • Університет року
   Whatuni Student Choice Awards 2023, що демонструє наше прагнення запропонувати студентам неперевершений досвід.
  • 2-й найбільш стійкий університет у світі
   2022 UI GreenMetric World University Rankings.

  Розташування

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   Програми

   Запитання