Keystone logo
© ©Nobel International Business School
Nobel International Business School

Nobel International Business School

Nobel International Business School

Введення

NiBS - приватна бутикова бізнес-школа в Гані. Він був заснований, щоб змінити ситуацію за допомогою нового виду освітньої моделі, розробленої для задоволення потреб керівників. Модель доставки програм NiBS розроблена на основі зайнятих керівників, проста у переживанні, новаторська та перспективна.

Наша основна передумова полягає в тому, що для Африки настає новий світанок, який вимагає появи лідерської креативності та її блиску. Африці потрібні керівники з передовими когнітивними лідерськими навичками, щоб виявити обмеження поточної практики керівництва, розробити глибоке розуміння того, що працює, а що не працює.

Чому докторська ступінь підходить саме вам

Є багато причин, чому такі керівники, як ви, беруться за це обтяжливе завдання, знаючи свій час та фінансові потреби програми вищого ступеня. Інтерв’ю з нашими студентами свідчить про те, що:

 • Багато хто хоче довести собі, що вони можуть досягти найвищої академічної кваліфікації та стати лідерами думок у своїх професіях.
 • Більшість хочуть залишити надовго спадщину - випустити дисертацію, яка створює новий внесок у знання та практику управління бізнесом в Африці.
 • Деякі хочуть продемонструвати своїм дітям та онукам цінність освіти та наполегливої праці - що ви можете досягти всього, що задумали.
 • Інші хочуть набути нових знань та навичок для просування у своїй кар'єрі або перейти на нову кар'єру, таку як консультація чи викладання.
 • Інші хочуть вийти за межі вивчення існуючих знань на абсолютно новий рівень - створення та обмін новими знаннями та практиками, щоб змінити спосіб роботи компаній.
 • Деякі хочуть в якийсь момент продовжити академічну кар’єру, щоб допомогти студентам отримати кваліфікацію в реальному світі.
 • Незалежно від їх причин, усі наші студенти хочуть побудувати кращий світ, ставлячи нові цікаві питання, відкривати нові відповіді, нові ідеї, знання та практики для вдосконалення ділової практики та суспільства.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164150_164040_NiBS-0001.jpeg" />

164150_164040_NiBS-0001.jpeg

Чому слід вибирати NiBS

Все більше і більше керівників вищого рівня обирають здобувати ступінь доктора іноземних наук у NiBS, оскільки ми розуміємо занепокоєння та проблеми, з якими зайняті керівники, вирішуючи завдання бути докторантом, зокрема:

 • Жонглювання роботою, сім’єю та намагання втиснути докторантуру
 • Незалежно від того, чи отримаєте ви підтримку, необхідну для навігації по програмі
 • Чи можете ви успішно завершити програму
 • Чи зможете ви здобути ступінь за потрібний період часу

Бачення

Бути визнаним провідною практично орієнтованою дослідницькою бізнес-школою в Африці, яка розробляє, навчає та навчає керівників підприємств та професіоналів протягом своєї кар’єри.

Місія

Наша місія - бути лідером у розвитку лідерів думок, які мають розумові звички - водночас гнучкі та проникливі, поінформовані досвідом, але орієнтовані на інновації, щоб вони могли бути агентами як економічного процвітання, так і трансформаційних соціальних змін в Африці.

Наші рішення щодо ваших проблем та проблем

Ми започаткували програму докторського управління в Африці. Будучи новою бізнес-школою, ми почали з чистого аркуша, тому зробили все по-іншому, щоб створити модель, вигідну для виконавців, яка опікується вашими проблемами та проблемами

 • Креативне розроблення та доставка програм - з урахуванням зайнятого керівника - кожен курс проводиться протягом 2-3 днів (четвер, п’ятниця та субота) кожні кілька місяців. Для докторського ступеня ви відвідуєте приблизно 35 днів занять протягом усієї 3-річної програми. Графік програми дається вам заздалегідь, щоб ви могли спланувати свій напружений графік.
 • Підтримка штатного наукового співробітника - відповідно до узгоджених політичних вказівок, штатні наукові співробітники цілодобово допомагають вам у дослідженні та пошуку статей (якщо потрібно), зборі та аналізі даних, виконанні завдань тощо.
 • Своєчасне завершення - Ви починаєте дипломну роботу / проект з першого дня - ми допомагаємо вам у першому класі розробити свою тему - не витрачаючи час на пошук тем. Ми поєднуємо курсові роботи з написанням дисертації, гарантуючи, що всі ваші завдання пов'язані з вашою дисертацією. Програма пропонується в Гані протягом останніх 5 років компанією NiBS. За останні 2 роки програму вже закінчили сімдесят керівників з Гани, Нігерії та інших африканських країн.
 • Поєднання курсової роботи та дипломної роботи. Ми поєднуємо курсову роботу з написанням дисертації, забезпечуючи, щоб усі ваші завдання були пов’язані з вашою дисертацією. Це забезпечує швидкість та своєчасне завершення, уникаючи проблем, пов’язаних із традиційним методом завершення дипломної роботи.
 • Майстер-класи з написання дисертацій - У традиційних школах написання дисертацій є неструктурованим, спеціальним та самотнім. Ми організовуємо майстер-класи з написання дисертацій, кожна триває по два-три дні за раз, щоб надати професорам та науковим співробітникам можливості підтримати написання дисертації в офіційній шкільній обстановці.
 • Високий рівень випуску - Поки що ми досягаємо успішності випуску близько 85% за когорту. За останні два роки ми випустили 77 вищих керівників з Гани, Нігерії та інших африканських країн.
 • Стипендія - Ми пропонуємо стипендії значної вартості для студентів, які відповідають певним умовам, а також гнучким умовам оплати.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164151_164041_NiBS-0002.jpeg" />

164151_164041_NiBS-0002.jpeg

Розташування

 • Accra

  Accra, Гана

  Запитання