We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Neuro Business School

Neuro Business School

Neuro Business School

Введення

Neuro Business School розташована в Барселоні, Іспанія, пропонує програми MBA, ступінь магістра та бакалавра онлайн та/або очно англійською мовою.


Ми є першою бізнес-школою, що спеціалізується на бізнес-програмах із внеском нових нейронаукових технологій у всіх програмах. Усі наші програми включають частину Business Mindfulness, яка допомагає нашим студентам підвищити свою продуктивність і креативність.


Ми готуємо наших студентів адаптуватися до світових змін у бізнес-екосистемі. Ми дивуємося, чому освіта має бути такою ж, якщо зміни є постійними у нашому світі. Сфера освіти теж потребує змін! А Neuroscience Business School пропонує освіту, адаптовану до реального та поточного життя.

Neuro Business School – це спільнота, де ви можете:

 • Отримайте освіту 21 століття
 • Отримайте максимальний особистий, професійний і соціальний потенціал
 • Спілкуйтеся з людьми, які цінують те саме, що й ви
 • Отримайте знання з нейронаук для підприємців і лідерів
 • Навчіться приймати ефективні рішення

Ключові особливості спільноти Neuro Business School :

 • Цільова орієнтація
 • Пристрасть
 • Інновації
 • Творчість
 • Емпатія
 • Лідерство
 • Відкритий розум

Ми спеціалізуємося на програмах для лідерів і підприємців 21 століття

Відмінність від Neuro Business School

Відмінність Neuro Business School від інших бізнес-шкіл полягає в тому, що ми додаємо нові інструменти нейронауки до бізнес-програм. Ми пропонуємо сучасне та практичне навчання.

Бачення Neuro Business School

Метою NBS є надання бізнес-освіти за допомогою передових інструментів і методів.

Місія Neuro Business School

Надайте студентам найсучасніші знання, щоб вони могли отримати успішний професійний досвід.

Ми зосереджені на розвитку особистих навичок і професійних навичок наших студентів.

Ми навчаємо наших студентів тренуватися практикам, спрямованим на сприяння основним звичкам, щоб насолоджуватися оптимальним психічним і фізичним здоров'ям і мати витривалу силу та енергію, необхідні для дій.

Освіта Neuro Business School

Neuro Business School пропонує два типи занять: очні в Барселоні, Іспанія, та живі онлайн. У всіх наших класах ми маємо ідеальне поєднання теорії та практики. Заняття дуже динамічні.

Neuro Business School створила систему потокового заняття, завдяки якій наші студенти відчувають себе так, ніби вони на заняттях віч-на-віч. Онлайн-класи дуже схожі на офлайн-курси, єдина відмінність полягає в тому, що нашим студентам не потрібно подорожувати.

Наші цінності

Індивідуальне навчання для кожного учня

Наші студенти не тільки навчаться бути оптимально аналітичними, творчими, інноваційними та динамічними в діях, але й діяти в рамках моральних цінностей, загальновизнаних як корисних для прогресу людства.

Інновації

Система освіти змінюється дуже швидко, те, що ви дізналися рік тому, може не мати ваги, а може бути навіть застарілим. Ось чому в NBS ми адаптуємо наші програми кожного семестру, щоб наші студенти могли отримати відповідну освіту.

Гнучкість

Ми створили змішану систему наших програм, яка допомагає нашим студентам поділитися навчанням із роботою. Хоча ми досить суворо ставимося до системи домашніх завдань і термінів, щоб наші студенти могли досягти своїх цілей.

Працевлаштування та стажування

Майбутнє працевлаштування – мета будь-якої освіти. NBS піклується про те, щоб усі студенти були успішними в професійному плані, і ми робимо для цього все можливе.

З першого дня занять кожен студент має доступ до Job Bank. Neuro Business School допоможе вам:

 • адаптувати своє резюме;
 • знаходити стажування під час навчання;
 • щоб знайти роботу.

Ми знаємо потреби ринку праці. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, щоб допомогти нашим студентам отримати найкращу роботу.

Ми також співпрацюємо з Майклом Пейджем, Page Personal і Club Marketing Barcelona. Це допомагає нашим студентам отримати стажування та роботу. Скористатися послугами Банку вакансій можуть усі студенти та випускники Neuro Business School .

Ми пропонуємо:

 • Сучасні програми, адаптовані до потреб ринку.
 • Майстер -класи як знайти роботу.
 • Прямий контакт з міжнародними компаніями та рекомендації.
 • Служба роботи та стажування.
 • Репетиторські заняття.

Хоча ми повинні підкреслити, що професійний успіх також залежить від студента: його навичок, ставлення та бажання влаштуватися на роботу.

Акредитація

Програми Neuroscience Business School акредитовані SWISS School of Business Research, яка акредитована Eduqua . Eduqua — це перший сертифікат якості в Швейцарії для державних і приватних освітніх центрів.

Прийом

Процес подачі заявки:

Етап 1 - Онлайн заявка

Щоб подати онлайн-заявку: додайте необхідні документи, запишіться на відео-інтерв’ю та сплатіть реєстраційний внесок у розмірі 30 євро.

Список документів:

 • Паспорт або посвідчення особи
 • CV (англійською або іспанською)
 • Остання академічна довідка
 • Мотиваційний лист

2 етап – Відеоінтерв’ю

Тривалість 30 хв - 60 хв. Підготовка не потрібна.

Етап 3 - Результат заявки

Через два-три робочі дні, після отримання результатів тесту, ви отримаєте електронний лист про те, чи відповідаєте ви вимогам. У разі позитивної відповіді у вас буде 15 робочих днів, щоб здійснити оплату за бронювання місця.

Етап 4 - Бронювання місця

Після прийняття на програму ви повинні сплатити відповідний реєстраційний внесок. Ви можете здійснити платіж за допомогою банківського переказу.

Ви повинні здійснити платіж до останньої дати семестру, зазначеної в електронному листі про вступ. Сума, сплачена після реєстрації, не повертається.

У разі відмови у візі, не пов’язаної з НБС, сума, скасована через бронювання місця, не повертається.

Етап 5 - Остаточна оплата

Ви повинні здійснити повну оплату. Ви можете здійснити платіж за допомогою банківського переказу.

Є два способи оплати:

 • Одноразовий внесок зі знижкою. Що необхідно зробити за 10 днів до першого дня початку навчання в магістратурі
 • Оплата частинами. Це необхідно робити в перші 5 днів кожного місяця. У зв’язку з цим Ви маєте повідомити нас, якщо Ви віддаєте перевагу оплаті частинами до першого дня початку роботи майстра та надати нам відповідний документ

Візові вимоги

Neuro Business School — це міжнародна бізнес-школа, в якій навчаються студенти з багатьох країн.

Довгострокова студентська віза типу D потрібна всім іноземцям, які планують навчатися в Іспанії, за винятком громадян Європейського Союзу та громадян Ісландії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Норвегії.

Процедура отримання візи досить проста:

 • По-перше, ви повинні подати заявку на вступ до NBS за обраною освітньою програмою. У разі прийняття NBS реєстрації та сплати реєстраційного збору NBS надішле відповідну документацію.
 • Далі студент повинен підготувати документи та надати їх у посольство чи генеральне консульство Іспанії в країні проживання.
 • Перелік необхідних документів може відрізнятися в залежності від країни проживання, тому бажано заздалегідь проконсультуватися в посольстві. Віза діятиме 90 днів.

Перебуваючи в Барселоні, ви маєте 1 місяць, щоб зареєструватися (перепис) і мати можливість подати заявку на отримання карти тимчасового проживання. Громадяни ЄС повинні подати заявку на NIE, а громадяни країн, які не входять до ЄС, повинні подати заявку на TIE.

Протягом усього процесу студент матиме підтримку NBS. Кожен студент NBS отримає студентський квиток і один рік членства в Club Marketing Barcelona, що принесе вам користь, оскільки ви станете частиною важливої мережі нетворкінгу.

Статистика

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Barcelona

   Passeig de Gracia, 21, 08001, Barcelona

  Запитання