Keystone logo
Murdoch University майстер ділового адміністрування (MBA)
Murdoch University

майстер ділового адміністрування (MBA)

Perth, Австралія

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Якщо ви прагнете працювати в старших ролі управління, МВА допоможе вам придбати професійні та особисті навички, необхідні для досягнення успіху. Ви будете мати можливість завершити прикладної дослідницький проект по створенню практичних рішень для сучасних робочих місць.

Майстер ділового адміністрування (MBA) орієнтована на потреби сьогоднішнього і бізнес-лідерів завтрашнього. Курс складається з 8 блоків, що забезпечують експертні навички у створенні та управлінні глобальними бізнесу, лідерство, стратегія, бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, маркетингу, підприємництва та ділової етики.

Ви будете працювати в тісній співпраці з нашою академічною групою, і вибрати предмети з області управління бізнесом, економіки і управління охороною здоров'я для створення кваліфікації фахівця відповідно до ваших цілями.

Цей курс озброює випускників з професійним досвідом в галузі ділового адміністрування, який високо цінується роботодавцями в усьому світі. Випускники Мердок MBA добре розміщені, щоб продовжити кар'єру і лідерські ролі в бізнесі, уряді і неурядових організацій (НУО).

Структура курсу

Кожен курс має базовий набір одиниць, які повинні бути виконані для вас, щоб закінчити. На додаток до цих основних одиниць ви вільні вибрати інші одиниці, звані загальні факультативів, щоб створити свій власний курс.

кореневі пристрої

  • MBS661 Глобальний бізнес в азіатському столітті - 6 очок
  • MBS6611 Global Business - 6 очок
  • MBS662 Бізнес, Суспільство і довкілля - 6 очок
  • MBS663 Ведучий зчепленому Enterprise - 6 очок
  • MBS664 Стратегії зростання і майстерності - 6 очок
  • MBS546 Бізнес Фінанси - 3 бали
  • MBS539 облік для менеджерів - 3 бали

Академічні правила в'їзду в країну

Визнані ступінь бакалавра або вище, і свідчення двох років досвіду роботи; або задовільна підготовка до курсу за попередньою роботою або професійного досвіду. English Вимоги до вступників Всі студенти повинні задовольняти мінімальним вимогам англійської Murdoch University, демонструючи компетентність в англійській мові.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси