We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Moholy-Nagy University of Art and Design

Moholy-Nagy University of Art and Design

Moholy-Nagy University of Art and Design

Введення

MOME — це університет для художників, дизайнерів, творців і інноваторів, які прагнуть зламати форму посередності. Ми зосереджуємося на підході до особистості через наставництво та створення орієнтованої на цінності екосистеми мистецтва та дизайну в регіоні ЦСЄ (Центральна та Східна Європа).

MOME вже понад 30 років приймає іноземних студентів у рамках Програми Erasmus Європейського Союзу, і ми пишаємося нашою співпрацею з майже сотнею університетів мистецтва та дизайну по всьому світу. У вересні 2024 року MOME запускає шість магістерських програм денної форми навчання.

Зростання кількості іноземних студентів залишається ключовим напрямком наших майбутніх цілей, оскільки присутність іноземних студентів відіграє ключову роль у формуванні нашої різноманітної спільноти та культури.

MOME надає підтримку в оплаті навчання іноземним студентам, які прийняті на міжнародні програми, походять із певного географічного регіону та мають право на підтримку на основі своїх професійних досягнень.

Сучасний кампус MOME площею 29 000 м2 відкрив свої двері в 2019 році. Оновлені навчальні корпуси підтримують кооперативні міждисциплінарні можливості для багатоступеневої підготовки. Більша увага приділяється формам навчання, які відповідають викликам 21-го століття, пропонуючи навички, що покращують знання, які можна використовувати в творчій індустрії, поряд з курсами бакалаврату.

Наш TechPark на кампусі надає найсучасніші майстерні та студії, необхідні для навчання. Водночас об’єкт – це також місце для експериментів, прототипування та розробки медіаконтенту, а також професійного впровадження.

Ми раді вітати вас у нашій спільноті!

Прийом

Для наших англомовних магістерських програм необхідно надати доказ володіння англійською мовою принаймні на рівні B2 або вільного володіння англійською мовою на додаток до наукового ступеня.

Порядок застосування

Університетський ступінь (ступінь бакалавра або магістра) є необхідною умовою для подання заявки на ці програми. Кандидати оцінюються на основі їхнього портфоліо, що представляє їхній професійний шлях, а також на основі їх особистого представлення (практичний іспит). Таким чином, майбутні студенти можуть бути відібрані на основі їхніх талантів, здібностей і досягнень на сьогоднішній день.

1. крок

(Для громадян ЄС:) Надішліть заявку через наш інтерфейс application dot mome dot hu або веб-сайт felvi dot hu (останній доступний лише угорською мовою). Початок періоду подачі заявок: грудень, точна дата уточнюється.

2. крок

Вимоги до змісту та формату завантаження портфоліо, а також розмір і спосіб сплати спеціального процесуального збору будуть розміщені на сайті університету до 1 лютого 2023 року.

3. крок

З 8 травня по 4 червня 2023 року: завантажте своє портфоліо

4. крок

З 3 по 7 липня 2023 року скласти практичний вступний іспит.

Університет залишає за собою право змінювати строки проведення вступних випробувань, а також порядок, зміст і методику виконання індивідуальних екзаменаційних завдань. Будь-яка така зміна буде опублікована на веб-сайті університету.

Стипендії та фінансування

Згідно з довгостроковою міжнародною стратегією університету, студенти, прийняті з наступних країн, матимуть право подати заявку на отримання стипендії: Боснія і Герцеговина, Болгарія, Чехія, Естонія, Білорусь, Хорватія, Косово, Польща, Латвія, Литва, Північна Македонія, Молдова, Чорногорія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна та Росія.

При призначенні стипендії враховуватимуться професійні досягнення та рівень доходів кандидатів. Стипендія призначатиметься у розмірі 25%, 50%, 75% або 100% плати за навчання за рішенням комісії, призначеної ректором та канцлером. Кількість стипендіатів залежатиме від розміру бюджету Університету, виділеного на ці цілі з його доходів.

Стипендія надаватиметься протягом усього терміну навчання, якщо одержувач стипендії набере не менше 15 кредитів за семестр. Якщо ця вимога не буде виконана, надання стипендії буде припинено автоматично без додаткового повідомлення.

Заява на стипендію

Подача заявок на отримання стипендії починається 8 травня 2023 року. Якщо ви є громадянином країни, яка має право подати заявку на отримання стипендії, і ви успішно подали заявку на участь у самофінансованій програмі, вам потрібно буде завантажити форму для розкриття фінансової інформації протягом термін подання портфоліо. Наприкінці квітня ви отримаєте електронний лист із інформацією про те, куди завантажити декларацію та як подати заявку на стипендію. Ви повинні завершити подачу заявки до 4 червня 2023 року. Зверніть увагу, що ті, хто подав заявку на державну програму felvi dot hu, НЕ мають права подавати заявку на регіональну стипендію мобільності.

Візові вимоги

Якщо ви подаєте заявку на участь у наших програмах з країни за межами ЄЕЗ/ЄС, вам може знадобитися подати заяву на візу з видом на проживання (D-віза), щоб в’їхати до Угорщини. Щоб подати заяву на отримання D-візи, ви повинні звернутися до найближчого консульства Угорщини до вашого дому.

Зверніть увагу, що процес оформлення візи тривалий, може тривати до двох місяців, тому настійно рекомендуємо домовитися про зустріч у консульстві якомога раніше. Зустрічі на середину липня потрібно замовляти в травні або на початку червня.

Після успішного вступу на вибрану програму ми надамо вам лист про згоду, який ви можете використати для подачі заявки на візу. Ви також отримаєте сертифікат про зарахування після завершення процесу реєстрації на початку семестру.

Додаткову інформацію про процес подання заявки на студентську візу (D-візу) можна знайти на сайті консульської служби.

Студенти з третіх країн, які приїжджають з країни безвізового режиму, також повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання з метою навчання після прибуття до Угорщини. Наш офіс зі студентських справ допоможе вам у процесі оформлення дозволу на проживання.

Заявку на отримання дозволу на проживання також можна подати онлайн, через платформу електронного адміністрування Імміграційної служби EnterHungary. Щоб дізнатися більше про те, як ви можете оформити заявку онлайн, завантажте посібник.

Оформлення вашого медичного страхування

Студенти повинні оформити відповідне медичне страхування у своїй країні. Люди з хронічними захворюваннями повинні перевірити, чи вони також охоплені медичним страхуванням. Студенти, які регулярно приймають будь-які ліки, повинні переконатися, що вони матимуть доступ до них під час перебування в Угорщині. Неможливо отримати ліки поштою з вашої країни, оскільки вони можуть затриматися на митниці через різницю між правилами ЄС і країн, що не входять до ЄС.

Укладання цих домовленостей у вашій країні майже напевно буде дешевшим, ніж тут, в Угорщині.

Будь ласка, переконайтеся, що перед підписанням договору в страховій компанії перевіряєте кількість медичних центрів, з якими вони уклали контракт в Угорщині/Будапешті, і спектр включених послуг.

Наразі в Угорщині наступна угорська страхова компанія пропонує індивідуальні студентські плани медичного страхування для іноземних студентів: Generali

Ви можете зв’язатися з їхньою англомовною службою обслуговування клієнтів, щоб отримати цінову пропозицію, за номером +36 30 211 2770 або зв’язатися з ними, заповнивши їхню онлайн-форму запиту інформації.

Нижче наведено список приватних медичних центрів, які можуть бути корисними під час пошуку постачальника страхових послуг: усі ці медичні центри мають англомовних лікарів та асистентів і надають широкий спектр медичних послуг. Будь ласка, зверніть увагу, що в Будапешті є кілька приватних клінік/медичних центрів, але ви повинні переконатися, що ваша страховка укладена з місцем, яке ви відвідуєте. Деякі приклади:

 • FirstMed
 • Медичний центр «Розакерт».
 • Medicover
 • Оздоровчий центр «Буда».

Особливості кампусу

  Розташування

  • Budapest

   Zugligeti út,9-25, 1121, Budapest

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання