Keystone logo
MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

Введення

Домашній кампус університету MODUL знаходиться в Австрії, країні з 23 лауреатами Нобелівської премії, всі з яких отримали освіту в австрійських школах чи університетах. Австрія відома як міжнародний еталон якості та золотий стандарт для економістів, музикантів, композиторів, готельєрів та справді - науковців з економіки та бізнесу, а також досліджень та розвитку сталого розвитку.

Бренд MODUL виявляє більше 100 років досвіду в освіті. Модуль коледж, заснований у 1908 році, є професійно-технічною школою з найдовшою традицією в галузі туризму та освіти в світі. З 2007 року MODUL University Vienna пропонує сучасні освітні програми (BBA, BSc, MSc, MBA та PhD програми навчання) у сферах міжнародного менеджменту, нових медіа-технологій, державного управління, сталого розвитку та управління туризмом та гостинності.

MODUL University Vienna вважається провідним міжнародним приватним університетом Австрії та належить Віденській торгово-промисловій палаті, що є найбільшим постачальником приватної освіти в Австрії. Кампус університету розташований на Каленберг, мальовничому пагорбі з прекрасним видом на столицю Австрії.

У вересні 2016 року та після майже столітньої спадщини в австрійській освіті, освіта MODUL знайшла новий будинок-інтер'єр у Дубаї, ОАЕ - з інавгурацією MODUL University Dubai в 10 жовтня 2016 року.

MODUL University Dubai , дочірня компанія Dubai Investments, оголосила про те, що її основна галузь в Австрії - MODUL University Vienna, нещодавно зайняла 25 найкращих університетів у світі за більшістю цитованих опублікованих досліджень, що підтверджує високу якість своїх досліджень можливості та досвід.

У світлі 2016 року університет MODUL University of Dubai відкрив свій кампус як перший і єдиний австрійський університет на Близькому Сході. Заснований у самому серці Дубая, кампус пропонує програми бакалавра в галузі міжнародного менеджменту та управління туризмом та готельного господарства, програма магістра в галузі сталого розвитку , Менеджмент та політика, а також програми МВА з основними можливостями в галузі туризму

Заснована у Дубаї Інвестиції ПАТ та DACH Advisory, MODUL University Dubai пропонує ступені вищої освіти 360 ступенів у сфері бізнесу, туризму, гостинності, стабільності, державного управління та нових медіа-технологій, підприємництва, лідерства та інновацій, а також програми фундації та короткої професійної освіти. -курси

Розташування

  • Dubai

    4th Floor, One JLT, Dubai, , Dubai

Запитання