Keystone logo
Marbella International University Centre MBA магістрів з ділового адміністрування
Marbella International University Centre

MBA магістрів з ділового адміністрування

Marbella, Іспанія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 24 000 / per year

На кампусі

Введення

Програма MBA була розроблена для підтримки вашого кар’єрного зростання, підготовки до успішного виконання управлінських функцій або створення власного бізнесу. Ви навчатиметеся з когортою досвідчених професіоналів із різних галузей, будуючи свою мережу та даючи вам зрозуміти передовий досвід.

Як наслідок, ви досліджуватимете проблеми, які мають значний вплив на організації, працюючи з іншими та спираючись як на особистий індивідуальний досвід, так і на порівняння та протиставлення з досвідами членів когорти. Ви будете виконувати проекти та завдання, розроблені, щоб допомогти вам критикувати та застосовувати теорії, інструменти та методи, які ви вивчаєте, нагороджені Університетом Західного Лондона.

Значна частина навчання розвивається через створення спільних навчальних спільнот учасників програми та викладачів, і ви станете частиною цієї спільноти навчання. Ваше розуміння розвивається навколо ключових навичок, процесів і практик бізнесу, лідерства та управління. Рішення реальних проблем пропонуються, обговорюються та аналізуються в навчальному співтоваристві за підтримки викладачів та однокурсників.

Ви розвинете критичне розуміння питань, пов'язаних з бізнесом та управлінням, як у приватному, так і в державному секторах, що підвищить вашу здатність максимізувати індивідуальний та організаційний потенціал. MBA об'єднує відповідну сучасну академічну теорію та дослідження з практичним розумінням діяльності в організаціях. Це буде розроблено, дозволяючи вам ділитися знаннями, пов’язувати їх з теоріями, розробленими на основі відповідних досліджень, і навчатися шляхом практичного застосування.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання