Keystone logo
© Marbella International University Centre
Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Введення

Ласкаво просимо до Міжнародного університетського центру Марбельї (MIUC). Ми тут, щоб дати вам те, що вам потрібно, щоб досягти успіху в обраній професії. Наші навчальні курси та приміщення розроблені навколо цього. Міжнародний університетський центр Марбельї (MIUC) — це міжнародний навчальний заклад, який надає новий вид навчання, заснований на навчальній програмі, орієнтованій на кар’єру, і унікальному життєвому середовищі.

Підкреслюючи взаємозв’язок високоякісної освіти та промисловості в сучасному світі, Університетський центр пишається тим, що має динамічні програми бакалаврату та післядипломної освіти, поєднуючи сучасний підхід до практики викладання з сильним акцентом на послугах підтримки добробуту студентів.

Чому варто навчатися в MIUC?

Наш академічний партнер, Університет Західного Лондона (UWL), підтверджує дипломи MIUC на рівні бакалавра та аспіранта.

UWL оцінюється як:

  • Національне опитування студентів Лондонського університету (неспеціаліст) № 1 2023
  • Найкращий сучасний лондонський університет (неспеціаліст) у Complete University Guide 2025.
  • У 30% найкращих університетів по всій країні в The Guardian University Guide 2024.
  • Університет року за студентський досвід і Університет року за якість викладання в The Times і Sunday Times Good University Guide 2023.
  • UWL входить до 100 найкращих університетів Великобританії за загальною якістю наших досліджень, і майже 80% наших досліджень оцінюються як провідні у світі (4) або міжнародні відмінні (3) згідно з останньою Рамкою урядових досліджень Excellence Framework. (REF) оцінка.

У MIUC поєднання нашого партнерства з UWL, нашої міжнародної спільноти та наших інноваційних методів навчання допоможе вам жити, вчитися та досліджувати під час навчання, щоб отримати ступінь Великобританії.

Розташування

  • Marbella

    Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n, Finca el Pinillo, 29601, Marbella

Запитання