We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Mississippi College

Mississippi College

Mississippi College

Введення

Міссісіпі коледж, афільована з баптистської конвенції Міссісіпі, є приватною, спільне навчання, християнський університет ліберальних мистецтв і наук. Як найстаріший вуз в штаті Міссісіпі, MC має довгу історію прихильності навчанні та справу Христа.

Наше бачення

Наше бачення повинно бути відомо, як університет, визнаної у навчанні та прихильність справі Христа.

Наша історія

Міссісіпі Коледж був заснований в 1826 році і є найстарішим вищим навчальним закладом в штаті Міссісіпі.

Чому МС?

Гроші Журнал недавно визнаний MC # 12 в їхньому списку "20 кращих приватних коледжів на допомогу заслуга" Міссісіпі коледж є найбільшим держави приватний університет з більш ніж 5000 студентів. У 1831 році, MC став першим спільним навчанням коледжу в США, щоб надавати ступінь до жінки. Міссісіпі Коледж є більш доступним, ніж ви думаєте з нашою нижчої навчання і щедру стипендіальної програми. MC нагороди приблизно $ 53 млн на стипендії і фінансову допомогу щороку. МС пропонує понад 80 варіантів бакалаврату, більш 15 випускників освітніх програм, юридична школа першокласний, програму помічник лікаря і більше. 16: 1 студент-факультет ставлення. Ви побачите, що ступінь від коледжу Міссісіпі має вагу з роботодавцями і можуть трамплін вас в будь-якому місці ви хочете йти. MC студенти отримують визнання в медичній школі протягом два рази в середньому по країні. Майже 100% медичних сестер випускників знайти роботу протягом трьох місяців після закінчення. Міжнародна рада Місія займає MC в топ-10 школи, з яких місіонери студентів і знаходяться під призначенні. MC студенти добровільно більше 30.000 годин щороку.

З нашого розміру тіла, студент низької вартості відвідуваності, і сильною академічною репутацією, МС рідкісна знахідка в області християнської вищої освіти. Наша мета, щоб вселити Христа в кожному аспекті нашої культури - у класі, протягом життя кампусу, і в серцях наших студентів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Jackson

    200 S Capitol St, Clinton, MS 39058

Запитання