MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

Введення

Протягом кількох років MIBM є беззаперечним лідером у сфері онлайн-курсів менеджменту по всій Індії, надаючи якісну освіту та відповідаючи міжнародним стандартам.

Ми в MIBM маємо список якісних програм MBA та програм Fast Track , які найкраще підходять для студентів і професіоналів, щоб формувати свою кар’єру відповідно до сучасних світових тенденцій. Ми віримо в досконалість освіти, яка надається, щоб наші студенти були попереду конкурентів. Наша місія полягає в тому, щоб підвищити поточний статус Особи, щоб вона/їй могла досконало досягати своїх цілей.

MIBM пропонує різноманітні онлайн-програми MBA, які звикли до ринкового середовища, яке постійно змінюється. Програми найкраще підходять для студентів і працюючих професіоналів, які розуміють свої часові обмеження. Курси були розроблені та розроблені провідними експертами в галузі освіти з усього світу. Наші освітні експерти розробили найкращу методологію та навчальні моделі навчання, щоб створити провідних спеціалістів галузі. Наш педагогічний факультет оцінюється як найкраща галузь у наданні онлайн-освіти.

Особливості кампусу

    Розташування

    • Antananarivo

      Antananarivo, Мадагаскар

      Запитання