Keystone logo
Meridian University MBA у галузі Creative Enterprise
Meridian University

MBA у галузі Creative Enterprise

Petaluma, США

18 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21 632 / per year *

Купажований, Дистанційне навчання

* кошторис навчання, який базується на денній реєстрації 32 кредитів на навчальний рік. Вартість навчання оплачується в розмірі 676 доларів за кредит

Введення

Мудрість на роботі

MBA в Creative Enterprise призначений для випускників, які мають гарну освіту в таких основних бізнес-функціях, як управління, маркетинг, фінанси, операції та стратегія. Крім того, навчальна програма MBA Meridian містить декілька важливих напрямків у більшості курсів MBA, таких як:

  • Трансформативні інновації
  • Бізнес як засіб відродження спільності
  • Підприємництво, яке є генеративним, а не екстрактивним
  • Організації, що керуються розвитком

"Бізнес став у цьому останньому півстоліття найпотужнішим інститутом на планеті. Домінуючий інститут у будь-якому суспільстві повинен брати на себе відповідальність за все ... Кожне рішення, яке приймається, кожна дія, яку вживають, повинна переглядатися. з огляду на цю відповідальність. Це вимагає більше, ніж поступового пристосування; воно вимагає докорінного перегляду бізнесу як соціального партнера ".

—Віллі Хартман

З одного погляду

ЗАЯВКИ
ПРИЙНЯТО

Щоквартально

НАЙВИЩИЙ СТУПЕНЬ
ВИМАГАЄТЬСЯ

Бакалаврів

НАВЧАННЯ
ФОРМАТ

Гібридний

ПРОГРАМА
ДОВЖИНА

18-24 місяці

ЗАГАЛЬНІ КРЕДИТИ
ВИМАГАЄТЬСЯ:

64 кредити

ВАРТІСТЬ ЗА
КРЕДИТ

$ 676

ЖИТЛИ
ВИМАГАЄТЬСЯ

3

АКРЕДІАЦІЯ


WASC

 

159169_mba-page-photo-d.jpg

Доступні концентрації

УПРАВЛІННЯ СКЛАДНОСТЮ

Концентрація Управління Складністю підкреслює курсові роботи, узгоджені з практикою стратегічного та оперативного управління в малому, середньому та великому масштабах у різних секторах.

РОЗВИТКОВИЙ КОУЧИНГ

Концентрація тренерів з розвитку наголошує на курсовій роботі, узгодженій з практикою в таких контекстах, як коучинг виконавців, оцінка розвитку та управління свідомо розвиваються організаціями.

ГЕНЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Концентрація генеративного підприємництва підкреслює курсові роботи, узгоджені з розвитком можливостей, необхідних для запуску нових підприємницьких ініціатив.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Концентрація організаційного розвитку наголошує на курсових роботах, узгоджених з практикою організаційного лідерства та розвитку в різних інституційних сферах, таких як: бізнес, некомерційні організації (НУО); та уряд, включаючи такі сектори, як освіта, право та мистецтво.

ТРАНСФОРМАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО

Концентрація трансформативного лідерства підкреслює курсові роботи, узгоджені з практикою в таких контекстах, як коучинг виконавців, оцінка розвитку та управління свідомо розвиваються організаціями.

"Навчання в Meridian University дало мені не тільки здатність розуміти системи, але й набір навичок, необхідних для проектування нових структур та способів співпраці".—CLAUDIA MEGLIN, MERIDIAN MBA ALUMNUS

159171_mba-page-photo-e.jpg

Академічна структура

Академічна структура Меридіана дає студентам гнучкість орієнтуватися у навчальній архітектурі університету способами, які відповідають їх пристрастям, професійним цілям та іншим життєвим зобов'язанням.

Структура створена для того, щоб слугувати різноманітним студентським органам, які живуть по всьому світу, мають різноманітні культурні та клінічні уявлення про свою кар'єру та перебувають на різних етапах своєї професійної подорожі.

Студенти, які навчаються на дипломній програмі, можуть обрати концентрацію та зареєструватися на один чи кілька курсів щоквартально. На додаток до основних курсів для конкретної програми ступеня та якірних курсів, які представляють трансформаційну мету навчання навчальної програми «Меридіан», студенти обирають факультативні курси, які відповідають їх концентрації, фону та кар’єрному шляху.

Формати навчання

Гібридний формат

Гібридний формат навчання "Меридіан" поєднує в собі онлайн-курси з тижневими інтенсивними курсами на місці. Гібридний формат навчання розроблений, щоб дозволити студентам розвивати аспірантуру гнучкими темпами, поєднуючи асинхронні курсові роботи за допомогою спеціальної платформи соціального навчання в університеті, Pivot, відеодзвінків у прямому ефірі з викладачами, синхронного залучення студентської громади та інтенсивних занять на тиждень . Поєднуючи інноваційні методики онлайн-освіти з багатими відеодзвінками та глибокими житловими зв’язками, гібридний формат дозволяє студентам робити внески на місцевому рівні та сприймати їх у всьому світі.

Кожного кварталу студенти проходять один або кілька семитижневих онлайн-курсів. Цей графік надає студентам час між чвертями, щоб відпочити, зайнятися та підготуватися. Крім того, студенти відвідують щонайменше два тижневі інтенсивні курси на місці в навчальному році. Інтенсивні курси проводяться з понеділка по п’ятницю протягом року, інтенсивні інтенсиви проходять у Меридіанському районі затоки та в інших місцях, що розповсюджуються у всьому світі.

Онлайн-формат

У форматі онлайн-навчання Meridian студенти можуть виконати 100% вимог до курсових робіт в Інтернеті. Віртуальні інтенсиви також доступні для студентів, які вирішили не їздити до інтенсивних інтенсивів. Студенти можуть обирати інтенсивні дати, місця та формати, виходячи із своїх особистих обставин та професійних прагнень.

Стипендії та фінансування

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання