We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Введення

MBSC спрямований на розробку нового покоління трансформаційних лідерів, які творчо мислити і діяти сміливо. Королівство має потребу в більшій кількості творців робочих місць, а не тільки споживачів роботу. MBSC розроблений, щоб заповнити цю порожнечу, створюючи підприємців усіх видів (EAK®).

Принц Мохаммад бін Салман коледж (MBSC) бізнесу і підприємництва є нове приватне, вищий навчальний заклад, як для чоловіків, так і жінок. Вона була створена за допомогою міжнародного партнерства між Emaar The Economic City, Бебсон Global (стовідсоткова дочірня компанія Babson College, США), Lockheed Martin під егідою Економічної офсетні програми в Королівстві Саудівської Аравії і фондом MISK.

MBSC

MBSC буде відрізняти унікальний підхід BABSON Коледжу до підприємницької освіти, який не спирається на пасивно слухати лекції в класі, але основна увага буде приділена практичним методам навчання на який є практичним і прагматичним. Навчальна програма використовує набір сигнатур практичних курсів, які вимагають від студентів, щоб застосувати свої знання до реальних світових проблем або почати нові соціальні або ділові підприємства. Цей тип навчання на основі проекту буде доповнюватися мережею наставників і радників. Розвиток фізичних осіб триватиме за межами класу через спеціально створеного набору спільної навчальної досвід, який буде посилювали і підприємницькі навички лідерства студентів. MBSC матиме культуру, яка відображає кращі академічні традиції в усіх світового класу вищих навчальних закладів, чиї відмітними рисами включатиме в себе повагу до різних точок зору, професіоналізм, чесність і постійне прагнення до досконалості, як в і з класу.

MBSC забезпечить світового класу освіти, що відповідає міжнародним стандартам від прямо тут, в Саудівській Аравії.

MBSC провела глобальний пошук, щоб найняти викладачів, які є обидва талановиті викладачі та відомі вчені. Всі підстави факультету пройшли навчання в Babson College. Установчий факультет буде доповнений групою почесних запрошених викладачів з Бебсон і інших коледжів світового класу і університетів. MBSC прагне дотримуватися світові стандарти якості, слідуючи стандартам як місцевих (NCAA) і глобальної акредитації від органів, таких як NEASC і AACSB. Babson College буде продовжувати надавати допомогу і підтримку MBSC протягом наступних десяти років у своєму шляху до досконалості.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Для того, щоб бути видатним вищим навчальним закладом, який відкриє для підприємницького потенціалу в Саудівській Аравії, щоб створити робочі місця майбутнього, і внести свій вклад в економіку знань Саудівської Аравії. Це досягається за рахунок став елітою, міжнародно акредитованим закладом, який перекриває освіту в Саудівській Аравії і в регіоні. Це буде живий, вивчаючи лабораторію, яка створює і запускає нове покоління трансформаційних лідерів.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Місія коледжу є навчання підприємницьких лідерів, які можуть розпізнавати і розширюють можливості. Випускники коледжу будуть здатні виробляти економічну і соціальну цінність усюди, де вони працюють - в якості співробітників у великих чи малих підприємств; як керівники уряду, соціальних або благодійних організацій; в якості засновників нових підприємств; або в якості керівників сімейних і експлуатованих підприємств.

MBSC

CAMPUS & ГОТЕЛЮ

Кампус був розроблений HDR Inc. один з найбільших в світі 100 глобальних дизайнерських фірм, щоб створити середовище, яке сприяє доставці унікального навчального плану BABSON Global, має простір для спільної навчальної діяльності та відображає прихильність MBSC в культуру переваги. Разом ми сподіваємося надихнути творчий потенціал і співробітництво і допомогти студентам повністю розкрити свій потенціал.

Розташування

  • Jeddah

    7082-BayLaSun-Juman St. Unit No. 1 King Abdullah Economic City 23964-2522 Kingdom of Saudi Arabia, , Jeddah

Запитання