We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

MBA Czech Management Institute

MBA Czech Management Institute

MBA Czech Management Institute

Введення

Czech Management Institute Празі двадцять чотири роки працює в галузі економічної освіти, орієнтованої як на ступінь бакалавра, так і на програму МВА. Школа була відкрита як спільний проект Czech Management Institute в Празі та Університету маркетингу та менеджменту ESMA Барселона в 1994 році. Організація була заснована як прямий результат дружніх відносин та співпраці між Чеською та Словацькою Федеральними Республіки та Королівства Іспанія, які були ратифіковані і набрали чинності 10.12.1992 р. З цієї причини ми завжди мали підтримку посольства Іспанії.

Основною місією школи є підготовка фахівців з освітою в університеті до управлінської та підприємницької діяльності. Цей проект виник до прийняття Закону № 111/1998 зб. щодо університетів, що дозволило створити приватні університети в Чехії, проте він відповів загальним вимогам до ступеня бакалавра з точки зору щонайменше 1800 навчальних годин на денній формі навчання. Навчальна програма в деяких галузях (економічна теорія, іноземні мови тощо) була ідентичною навчальній програмі економічних факультетів державних університетів, інші галузі (економічна політика, управління бізнесом, управління бізнесом та інші) проектувалися більш детально і був використаний як натхнення для підготовки бакалаврських програм деяких державних та приватних університетів. Навчальна програма також включає низку так званих навчальних курсів, пов'язаних з роботою майбутнього менеджера або підприємця (управління II - вирішення проблем, риторика , психодіагностика, ділова етика та комунікативні навички, раціональне читання), що означає об'єкти, які зазвичай не включаються у навчальних програмах економічних факультетів. Програма навчання включає навчання з двох іноземних мов для досягнення активного рівня їх знань. Викладання проводиться 30 тижнів на першому та другому курсах навчання. Третє видання має короткий літній семестр, оскільки в ньому проводяться практики та обробка бакалаврських дисертацій (загалом 1765 годин), що всі, можливо, крамольні години викладання не замінюються.

Розташування

  • Prague

    Resslova,308, 120 00, Prague

    Запитання