Master Education International - Dubai / Sharjah Майстер ділового адміністрування - Великобританія (MBA в Дубаї / Шарджа)
Master Education International - Dubai / Sharjah

Майстер ділового адміністрування - Великобританія (MBA в Дубаї / Шарджа)

0 Years

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* MBA AED 24K MBA-MKT 23K-All Inclusive

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Студенти забезпечують 120 кредитів для 8-10 викладаються модулів в ОАЕ, де оцінювання становить 100% за призначенням, щоб подати заявку та закінчити доопрацьований MBA Університету Болтона - Великобританія , насамперед за умови подання індивідуальної дисертації, викладаної викладачами університету.

Дисертація (Максимум 60 кредитів) концентрація може бути:

 • Загальне керівництво
 • Маркетинг
 • Людський ресурс.
 • Бухгалтерія та фінанси

Керівник університету буде працювати зі студентами, коли вони закінчать свою дисертацію. Університет прагне виробляти високоякісні дослідження з урахуванням впливу на всі його предметні області.

Про університети:

Університет Болтона , Срібний Університет з Тефф , відкритий у 1824 році як Інститут механіки Болтона; і в 2005 році йому було присвоєно звання «Університет Болтона». Університет Болтона є Інтенсивним Навчальним Інститутом Вищої Освіти, чиї відмінні високоякісні, студентські та аспірантські програми привертають програми з усього світу. Вона запропонує захоплюючий і складний досвід студентів з високим рівнем активної підтримки студентів і з відмінними можливостями, які відповідають якості його академічного забезпечення. Вона займає 6 місце в загальному секторі в Обстеженні залучення Великобританії 2018 року.

Університет Болтона перевищив діаграми у Повному керівництві університету 2019, перше місце за загальну ступінь задоволеності студентів серед великих університетів Манчестера та спільне 18 місце в 131 національній лізі університетів.

Університет Англії Раскін є одним з найбільших університетів на сході Англії та має понад 30000 студентів. Університет походить з 1858 року. Університет Англії Раскін отримав рейтинг 301-350 у 2018 році університетом Times Higher Education World University. Крім того, у 2016 році університет був названий спільним 38-м кращим інститутом у Великобританії у світовому рейтингу Times Higher Education.


Кваліфікація була акредитована до Національної рамки кваліфікацій (NQF), і кожна кваліфікація має свій унікальний номер кваліфікаційної кваліфікації (QAN). Цей номер з'явиться на остаточному документі сертифікації.

Програма [акредитована за національною кваліфікаційною рамкою QAN: 601/7656/8]:

Основні курси програми забезпечують міцне обґрунтування основних концепцій управління, моделей, принципів і ключових навичок, пов'язаних з провідними міжнародними організаціями в 21 столітті. Після успішного завершення програми ви зможете використовувати складні інструменти прийняття рішень для критичного мислення та створення стратегій для вирішення ключових питань бізнесу. Якщо у вас є ступінь бакалавра і бажаєте перейти на більш старшу роль в управлінні, або ви працюєте професіоналом, який бажає продовжити навчання на рівні магістра в галузі менеджменту, то ви на правильній програмі для досягнення успіху.


Ця інноваційна програма була пристосована до випускників, які хочуть охопити широкий спектр ділової практики та дослідницьких можливостей. Програма була розроблена для задоволення поточних і майбутніх вимог роботодавців.

Критерії прийнятності

Ідеальний кандидат міг би успішно завершити програму на рівні випускників на будь-якому учні, що має принаймні 2 роки досвіду роботи. Кандидати, які не мають ступеня бакалавра, але мають значний досвід роботи, також будуть розглядатися на індивідуальній основі.

Структура навчальної програми 8 Модулі (сукупні вимоги до кредитів: 120 кредитів)

 1. Корпоративна стратегія
 2. Корпоративні фінанси та фінансова стратегія
 3. HR практика, лідерство та керування людьми
 4. Глобальна торгівля та її вплив на стратегію
 5. Дослідження, вирішення проблем та бізнес-звітність
 6. Операції, якість та управління ланцюгами поставок
 7. Стратегічний маркетинг
 8. Управління проектами

Дисертація - в області маркетингу / загального менеджменту / бухгалтерського обліку та фінансів / управління людськими ресурсами (HR) / операцій / ланцюжка поставок і управління логістикою (максимум 60 кредитів)

Отримавши 120 кредитів, кандидат має право завершити поповнення МВА в Університеті Болтон-Великобританія в першу чергу на поданні індивідуальної дисертації.
Прийом відкритий.

Плата за промоцію - для обмеженого періоду лише для MBA –AED 24K, виплачується щомісячно в розмірі 1000 AED.

МАЙСТЕР, що забезпечує якісну вищу освіту з доступністю в ОАЕ

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Babson Full Time MBA
  • Wellesley, США
 • Магістри ділового адміністрування (MBA)
  • Academic City, Сполучені Арабські Емірати
 • Магістр бізнес-адміністрування MBA
  • Berlin, Німеччина
  • Iserlohn, Німеччина
  • + 2 Більше