Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Введення

Маріст коледж, визнається за видатні по US News & World Report, час, і «Princeton Review», і по «Найвигідніші Баррона в коледжі освіти," відомий своєю керівництва у використанні технології для підвищення ефективності процесу викладання та навчання ,

Заснована в 1929 році, 210-акрів університетське містечко Маріст відкривається вид на річку Гудзон в самому серці історичного долині Гудзона, на півдорозі між Нью-Йорку і Олбані, столиці штату.

Те, що почалося як школа для підготовки майбутніх Маріст Brothers стала одним з провідних коледжів мистецтв і наук в країні. Маріст це екуменічний характер і відображає ідеали засновника Маріст Brothers, Санкт-Марселен Champagnat: прагнення до досконалості в галузі освіти, в гонитві за більш високою людських цінностей, і відданість принципу обслуговування.

Маріст присвячена допомагає студентам розвивати інтелект і характер, необхідний для освічених, етичних і продуктивного життя в світовому співтоваристві 21-го століття.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Poughkeepsie

    Marist College, 3399 North Road

    Запитання