Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Введення

MDCI - минуле сьогодення та майбутнє

MDCI адаптує, готує та розробляє програми для зміни парадигми, яка є новою хвилею в освіті та навчанні бізнесу та управління. Програми "Новий формат" постачаються недорогим, швидким та міжнародно акредитованим способом.

Починаючи з 1993 року, британська фірма MDCI продовжує координувати міжнародну програму розвитку менеджменту та навчання, що підтримує професіоналів кар'єри в Перській затоці, визнаних за високі досягнення нагородою Королеви за експорт в освіті.

Зі свого регіонального центру в Бахрейні та штаб-квартири у Великобританії, MDCI забезпечує плавний, цілеспрямований досвід навчання, який створює енергійне когортне співтовариство та випускників. Доступність та підтримка мають пріоритетне значення - крім навчальних та дослідницьких матеріалів, кожен студент отримує автоматичний доступ до Microsoft Teams for Education, а також до Office 365, а також пряму лінію зв'язку з викладачами та командою.

Програма MBA у галузі транснаціонального лідерства підтримує лідерів завтрашнього дня, коли вони пристосовуються до вирішення викликів лідерства у постпандемічному світі.

Ретельно підібрані креативні навчальні програми проводяться провідними викладачами Великобританії, які переглядаються та оновлюються відповідно до мінливого світу. Зараз MDCI готова прийняти наступне покоління програм спритно і професійно до країн GCC, Європи та у всьому світі.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

Портфоліо

Університетська освіта

 • Відповідно до Програми Фонду, онлайн-програми з бізнесу та фінансів, математики, наук та техніки, права та соціальних наук - включаючи персональну службу працевлаштування
 • MBA (CMI / YSJ)
 • Поповнення MBA (TBA) (від кваліфікації викладача або перехідного керівництва CMI)
 • Магістр (TBA)
 • DBA (TBA)
 • Прогрес DBA від поповнення MBA
 • Поповнення бакалавра (Лінкольн)

Підготовка до університету

 • Програма Фонду - забезпечення зв'язку між середньою школою та західними університетськими стандартами та вимогами
 • Після Програми Фонду, он-лайн програми з основних предметів - включаючи персоналізовану службу працевлаштування
 • Програма підготовки до докторантури - 2/3 місячна детальна онлайн-підготовка до доктора наук або бакалавра наук, включаючи підготовку пропозицій та персоналізовану службу працевлаштування

Розвиток управління

 • Поповнення MBA для
 • Міні МВА
 • Програма виконавчих та невиконавчих директорів
 • Цифровий маркетинг (DM Inst)

Мислення управління новою епохою

 • Appli - програми позитивної психології та добробуту - ведуть до MBA
 • Стратегічна кардіологія - "Стратегічна кардіологія є альтернативою стратегічному плануванню. Йдеться про те, щоб бути рішучо людиною в цифровому світі. Він запрошує безстрашних лідерів поговорити, перш ніж говорити, щоб зв’язати серця, голови та руки з планами".

Безпрецедентні часи вимагають нового мислення

MDCI та CMC переписали Playbook.

Протягом більше тридцяти років Management Development Centre International (MDCI) переосмислює спосіб отримання освітою для керівників на Близькому Сході та в Африці. Зараз наша увага до сприяння трансформаційним лідерам призвела до нового Pathway досягнення акредитованої Великобританії MBA.

Керуючись генеральним директором CMC, доктором Лестер Масінгем, ми пропонуємо MBA наступного покоління лідерам наступного покоління в Перській затоці. Почніть закінчувати всього за 12 місяців, фінансові інвестиції - лише 12 000 доларів.

У всіх нас є історія. Ось короткий погляд на наш

 • Більше 5000 випускників.
 • Працюючи спільно з провідними викладачами, коледжами та університетами Великобританії.
 • Отримала нагороду Королеви за експорт в освіті.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Історія

На початку 1990-х

MDCI вибирає Бахрейн своїм регіональним центром, який обслуговуватиме керівництво освітою кар'єрних професіоналів та лідерів Аравії в усіх секторах.

1993 рік

MDCI запускає першу в регіоні програму дистанційного навчання MBA з британським університетом Халл з баз в Дубаї та Бахрейні.

1995 рік

MDCI затверджений як перший постачальник MBA для Саудівської Арамко та постачає перший MBA на місцях в султанаті Оману з університетом Лінкольна у Великобританії.

1997 рік

MDCI удостоєний премії Королеви за експорт у освіті.

1998 рік

MDCI розпочинає перший в регіоні докторський ступінь з питань ділового адміністрування за місцем розташування в GCC разом із університетами Халла та Лінкольна.

2000

MDCI пропонує перший ступінь магістра в галузі безпеки безпеки в GCC з Університетом читання Великобританії.

На початку 2000-х

MDCI запускає Програму розвитку вдосконаленого управління в Бахрейні спільно з Міністерством праці та соціальних питань. Тим часом за погодженням з британським військовим аташе в рамках Програми збиття Аль-Ямама Збройним силам Султана Омана було передано програму МВА з корпусу.

2006 рік

MDCI призначив регіональних агентів для університету Південної Африки.

2015 р

MDCI представляє докторську ступінь у галузі ділового адміністрування (DBA) в Бахрейні та Омані в університеті Джона Мураса з Ліверпуля.

2020 рр

MBA нового покоління розповсюджується в Інтернеті, розпочавшись під час глобального закриття CoVid-19.

Розв'язування майстерності лідерства, більше ніж 5000 разів з 1993 року

Випускники

У Бахрейні з 1993 р. MDCI продає, підтримує та здійснює надання на місцях управління розвитком, до- та аспірантських програм відомих академічних установ, включаючи провідні університети Великобританії, такі як Халл, Редінг та Лінкольн, понад 5000 професійні професіонали.

Новий ген

Багатогранне мислення надихнуло дизайн та терміни навчання MBA наступного покоління. Для початківців 2020 рік - це безпрецедентний рік, що вимагає нового навчання. Сертифікат CMC про трансформаційне лідерство зі ступенем Йоркського Сент-Джона вступає у відповідь на це на багатьох рівнях. І ми маємо уявлення про те, що наші випускники будуть готові запропонувати це членам своєї сім’ї, друзям та команді «нового покоління».

Лідери

Буквально чотири роки, забезпечуючи розвиток менеджменту, до- та аспірантури, MDCI отримав премію Королеви за експорт в освіті в 1997 році, визнавши провідну роль британської фірми на Близькому Сході та в Африці. Швидкий перехід на більш ніж два десятиліття та програми MDCI брали участь у керівниках різних рівнів у різних секторах, включаючи Міністерство, C-Suite, а також підприємців, які залучають мегапоглинання, злиття та лістинг.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

Нарешті, MBA, який є досяжним, акредитованим, доступним та доступним

Навіщо витрачати принаймні вдвічі більше часу і грошей на заробіток MBA, коли ви зможете здобути кваліфікацію, акредитовану у ВНЗ Великобританії за 12 місяців за менше 12 000 доларів США?

Квантові стрибкові зміни, які відбулися за останні місяці, спонукали нашу команду знайти нове рішення для MBA. На цьому безпрецедентному етапі ми створили ідеальну програму для мужніх професіоналів Аравії, які шукають нових лідерських навичок.

Результат - MBA наступного покоління.

Ваше навчання закінчено за рік, не вимагає ступеня бакалаврату, і його викладають британські викладачі в Перській затоці та / або живуть в Інтернеті, що додатково скорочує витрати.

Чому вибирають MDCI?

Ми не віримо в бар'єри для успіху.

Це найдоступніший MBA в регіоні.

Ступінь не потрібна.

 • Ваш досвід досвід роботи може принести вас на борт.
 • Пройдіть перші шість місяців, щоб отримати професійний сертифікат в галузі трансформаційного лідерства.
 • Скоротіть витрати та подорожі, відвідуйте Перську затоку та / або заходьте до класу, живіть в Інтернеті.
 • Доставка у вихідні, що відповідає вашій роботі та сім'ї.

Наша любов до Аравії

Понад тридцять років MDCI допомагає студентам Близького Сходу та Африки розкрити справжній потенціал та досягти кар’єрних амбіцій. Лауреат премії Королеви за експорт в освіті, випускники MDCI перевищують 5000 випускників - серед провідних організацій, таких як Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Qatar Petroleum, RasGas, PDO та Omantel.

Розташування

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, Бахрейн

   Запитання