Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Введення

МСМ-US1

Маастрихт школа менеджменту і університет Саффолк запустили спільний захоплюючий Executive ступінь МВА, в рамках якої учасники зможуть навчатися в міжнародних місцях, Маастрихт (Нідерланди), Іпсвіч (Великобританія) з можливістю вивчення в Бостоні (США) в залежності від вимог Visa.

Це партнерство одного з найстаріших бізнес-шкіл в Нідерландах і один з наймолодших університетів в Сполученому Королівстві призвело до розробки унікального MBA який поєднує в собі міцні ділові традиції і міжнародну акредитацію з підприємницькою енергії і можливостей. Програма поставляється повністю англійською мовою.

Більш детальну інформацію про це первопроходческой новий Executive MBA побачити статтю про нього, що був показаний в журналі бізнес Оскільки

Для поглиблення і зміцнення академічних і наукових зв'язків між Нідерландами і Великобританією, віце-канцлер університету Suffolk, професор Річард Лістер приніс візит МСМ в кінці серпня 2016 року.

МСМ і Університету Суффолк планують об'єднати свої ресурси для розробки ефективного транснаціональної освіти партнерства в області бізнес-освіти, приділяючи особливу увагу соціальній та екологічній стійкості і відповідальності, особливо в високотехнологічної економічному середовищі, де протягом усього життя стало імперативом для економічного конкурентоспроможність. Це буде включати в себе партнерські відносини, щоб запропонувати індивідуально різні управління та підприємництва градусів, короткі програми і ділових заходів. Управління охорони здоров'я є однією з областей, зокрема, де ці дві установи будуть об'єднувати свої мережі і досвід.

МСМ-US32

Розташування

  • Ipswich

    Ipswich, Великобританія

    Запитання