London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

Введення

London School of Commerce Malta

Частина Лондонської школи торгівлі (Великобританія) коледжів коледжів в асоціації з університетом Бедфордшира

Мальта Кампус

London School of Commerce Malta пропонує привабливий центр, розташоване в кампусі, в приголомшливому місці на чарівному острові Мальті, де англійська мова є однією з двох офіційних національних мов і широко розмовляється з усім місцевим населенням. Кампус LSC Malta університету LSC Malta оснащений всіма можливостями, необхідними для позитивного навчання, включаючи бездротовий доступ до Інтернету по всьому приміщенню, добре обладнану та обладнану бібліотеку та зони відпочинку.

Фондова бібліотека LSC Malta бібліотека складається з кредитної та довідкової збірки всіх основних текстів та рекомендованих читань. Збірник навичок вивчення та методології дослідження також доступні. Крім того, студенти матимуть повний доступ до більш ніж 70 000 текстів, доступних в електронному вигляді через Інтернет-бібліотеку LSC.

LSC Malta сучасні засоби та всебічні навчальні ресурси забезпечать вас правильними інструментами для плавного просування в навчанні, розвиваючи знання та досвід, необхідні для кар'єри в міжнародному бізнесі. LSC Malta пишається тим, що її викладацький склад включає видатних професорів, дослідників та висококваліфікованих фахових вчених.

Переваги LSC Malta

Кампус знаходиться в безпосередній близькості від історичного міста Валлетти, який є місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і знаходиться в межах легкої досяжності від головного транспортного вузла острова, а також безлічі історичних пам'яток, торгових центрів, зон відпочинку та розважальних закладів. .

У LSC Malta ви будете занурені в справді різноманітне середовище, що складається з студентського населення, яке є таненням національностей та культур, що робить вашу освіту дійсно формуючим досвід, який виходить за межі основних досягнень в галузі науки.

LSC Malta має ліцензію як Інститут вищої освіти (ліцензія № 2014-FHI-025).

24381_20.jpg

Основні переваги

 • Отримайте глобально визнану ступінь

 • Можливість переказати кредити (Великобританія) для отримання ступеня англійської мови

 • Надзвичайно конкурентоспроможні тарифи на курси, оплачуються за допомогою гнучких платежів

 • Навчайтесь і живете в унікальному середовищі англомовної країни Середземномор'я

 • Відомий міжнародний факультет

 • Скористайтеся сучасним, повністю обладнаним кампусом у центральному розташуванні

 • Доступ до 70 000 навчальних матеріалів онлайн

Розташування

 • Floriana

  Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street, FRN9020, Floriana

  Запитання