Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Введення

Міжнародний факультет світового класу

Наш факультет складається з провідних викладачів, пов'язаних з такими установами, як Гарвард, Йель, Стенфорд, Чиказький університет, Мічиганський університет, Університет Дьюка, Нью-Йоркський університет, Лондонська бізнес-школа, Кембридж, Університет Санкт-Галлена, Копенгагенська бізнес-школа, Університет Бокконі , Загребська школа економіки та менеджменту, Science Po, HEC Париж тощо.

Підготуйся до оскарження

У LSB , незалежно від того, чи підписуєтесь ви на освітню програму для керівників, ступінь MBA або магістра з менеджменту, будьте готові до захоплюючого часу. Ви потрапите в ділові ситуації, коли ваші знання опиняються під сумнів і обговорюються нестандартні рішення . Вам доведеться спілкуватися та знаходити спільну мову з викладачами та однокласниками та керівниками підприємств з усього світу.

Інноваційні методи навчання

Навчання в LSB дає вам доступ до різних культур, досвіду та способів мислення. Завдяки співпраці ви отримаєте багатий досвід своїх міжнародних однокласників, професорів та корпоративних керівників. Винагородський факультет знаходиться на передовій інноваційних методів навчання в галузі ділового адміністрування . Навчіться мислити та приймати рішення як керівник у тематичних дослідженнях та консалтингових проектах.

Дієздатні знання

Навчальна програма розроблена для того, щоб перетворити вас на лідера, який може бачити, брати на себе відповідальність та розвивати нові можливості. Досвід вашого магістра LSB приносить більше, ніж просто академічні знання та практичні навички. Наша мета - надати вам унікальний досвід - академічний та інший.

Бачення

Бути всесвітньо визнаною висококласною бізнес-школою в самому серці Європи.

Місія

Місія Школи полягає у забезпеченні надихаючого та багатокультурного навчального середовища для керівників підприємств міжнародних компаній, що працюють у Люксембурзі, а також у Європі та світі. Для досягнення своїх освітніх та академічних цілей Школа використовує сучасні методи навчання та дослідження, сприяє культурному та інтелектуальному різноманіттю. Школа співпрацює з міжнародною діловою спільнотою та готує керівників підприємств до процвітання у складному глобальному діловому світі.

Акредитація

Luxembourg School Of Business акредитована Міністерством вищої освіти та досліджень Люксембургу. Акредитації поширюються на всю установу, а також на програми магістра ділового адміністрування та магістра менеджменту. Luxembourg School Of Business також є членом міжнародних акредитаторів AACSB і акредитована Erasmus.

Розташування

  • Luxembourg City

    19, Rue Eugène Ruppert

Запитання