Keystone logo
KMU Akademie

KMU Akademie

KMU Akademie

Введення

Безперервна освіта в 21 столітті

У 21 столітті, яке характеризується все швидшим прогресуючим розвитком, освіта та підвищення кваліфікації є цінним надбанням і важливішим, ніж будь-коли. Складні технологічні та економічні проблеми та велика відповідальність перед навколишнім середовищем ставлять перед компаніями та їхніми керівниками рішення, які приймаються на основі досвіду, знань та компетентності. Тому необхідним є навчання протягом усього життя та подальша професійна кваліфікація. Завданням провайдерів навчання є забезпечення інфраструктури для цих можливостей подальшого навчання.

KMU Akademie & Management AG, яка була заснована в 2006 році, з самого початку усвідомлювала цю відповідальність. Однак вона також визнала, що працюючим людям, які хочуть вчитися неповний робочий день, постає серйозна проблема: збалансувати роботу, сім’ю та навчання. Враховуючи цю вимогу, відповідальні в KMU Akademie розробили концепцію дистанційного навчання, яке не залежало б від часу та місця. З 2011 року KMU Akademie у співпраці з Middlesex University пропонує онлайн-курси на неповний робочий день, які відповідають саме цим вимогам.

На додаток до системної акредитації університету Middlesex, дипломні програми в університеті Middlesex були успішно акредитовані агентством з акредитації AQAS у співпраці з KMU KMU Akademie & Management AG відповідно до міжнародних стандартів, європейських стандартів і рекомендацій (ESG).

Перший вибір для навчання разом із роботою

Курси можна пройти заочно. Це особливо вигідно для керівників, які хочуть розширити свої знання, не відмовляючись від роботи. Онлайн-курс в Middlesex University / KMU Akademie гнучко адаптується до потреб студентів. Ви навчаєтеся, коли і де хочете, і завершуєте навчання у своєму власному темпі.

Ваші переваги з першого погляду

З нами ви в найкращих руках

  • Гнучке навчання
  • Мова навчання німецька
  • Визнаний ступінь
  • Особиста гігієна

Онлайн-навчання в Middlesex University / KMU Akademie

Навчання незалежно від часу та місця

Студенти, які завершують онлайн-навчання в KMU Akademie , зараховуються до Університету Міддлсекса в Лондоні та отримують у них ступінь. KMU Akademie несе відповідальність за організацію курсу. Усі документи, навчальні матеріали та домашні завдання доступні студентам німецькою мовою в будь-який час на онлайн-платформі KMUnity. Крім того, KMU Akademie є контактною точкою для студентів з усіх питань навчання. Викладачі, консультанти та співробітники можуть озирнутися на багаторічний досвід і забезпечити найкращу підтримку для студентів.

Розташування

  • Linz

    Hauptstraße,54, 4040, Linz

    Запитання