Keystone logo
© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Введення

Факультет бізнесу та соціальних наук поєднує Кінгстонську бізнес-школу та Школу права, соціальних і поведінкових наук. Разом вони розвивають критичне мислення та підхід до навчання, орієнтований на вирішення проблем, з міжнародним поглядом.

Навчаючись тут, ви можете досліджувати найбільші питання суспільства з різних точок зору. Ви можете отримати інформацію від професіоналів промисловості, державного сектору та громадських послуг, а також дослідницьких науковців із спеціалізованими сферами знань. Важливо те, що це дає вам змогу брати участь у ширшій картині та закінчити навчання з навичками, які можна передавати, необхідними для успіху в складній кар’єрі.

Kingston Business School отримала престижну міжнародну акредитацію від AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу) на знак визнання досконалості нашої бізнес-освіти. Таку акредитацію отримали лише 5% бізнес-шкіл світу. Багато курсів також акредитовані та визнані професійними організаціями, включаючи Асоціацію магістра бізнес-діляння та Чартерний інститут маркетингу.

Школа права, соціальних і поведінкових наук пропонує ряд психологічних курсів, які акредитовані Британським психологічним товариством (BPS). Ви також можете вибрати один із небагатьох ступенів у Великобританії, які пропонують кваліфікацію спеціаліста з судової психології. Наші курси з політики та прав людини викладають міжнародні практики, включаючи колишнього директора кампанії Amnesty International UK та нинішнього директора Британського інституту прав людини.

Ми постійно впроваджуємо інновації у спосіб мислення та вирішення проблем студентів бізнес- та соціальних наук, щоб відповідати вимогам нашого світу, що швидко змінюється. Навчайтеся тут і будьте частиною формування цього світу.

Кінгстонська бізнес-школа

Ми віримо, що професійний успіх формується шляхом відточування та розвитку особистих здібностей і навичок, а також академічної бази знань, щоб стимулювати розвиток і досягати успіху. Завдяки професійно багатим, залученим роботодавцям і дослідним курсам ми працюємо разом з нашими студентами, щоб допомогти їм досягти особистих цілей і кар'єрних амбіцій; і отримати визнання за свої відмінні підходи та ставлення до справи.

Акредитації

Kingston Business School отримала престижну міжнародну акредитацію від AACSB (Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу). Цю акредитацію отримали лише п’ять відсотків бізнес-шкіл світу, і вона підтверджує високу якість і стандарт нашої бізнес-освіти.

Багато курсів також акредитовані та визнані професійними організаціями, включаючи Асоціацію магістрів бізнес-діляння (AMBA), Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD) EPAS, Чартерний інститут професійного розвитку (CIPD), Чартерний інститут маркетингу (CIM) та Королівський інститут дипломованих геодезистів (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Чому варто вибрати Kingston Business School?

Наші студенти є затребуваними, орієнтованими на майбутнє лідерами, які активно кидають виклик, змінюють, створюють і співпрацюють, щоб зробити внесок у суспільство та вплинути на економіку як особи, що впливають на бізнес, і створюють робочі місця.

Виклик

Ми заохочуємо наших студентів випробувати сприйняття та перспективи. Ми прагнемо, щоб наші студенти активно аналізували, запитували, інтерпретували та впроваджували інновації.

Зміна

У Kingston Business School постійно дивляться вперед, щоб інтерпретувати майбутнє та підтримувати людей у вирішенні нових викликів. Ми мотивуємо студентів вирішувати проблеми та впливати, які можуть отримати найкраще від себе та інших.

Створити

Оскільки вплив цифровізації та ІТ на бізнес-середовище та зміни продовжують впливати на наше майбутнє, ми готуємо студентів розвивати підприємливе мислення, щоб визначати та використовувати потенційні можливості.

Співпрацювати

Ми навчаємо студентів розвивати свій творчий потенціал і ставлення до співпраці для успішної роботи в мультидисциплінарних командах і середовищах.

Ready for Business: наші курси

Ми розробляємо наші курси разом із провідними технологічними, виробничими, сервісними та фінансовими організаціями, щоб гарантувати, що вони відповідають проблемам, викликам і потребам сучасного бізнесу. Ви отримуєте розуміння, розуміння, навички та інструменти для реальних можливостей після закінчення навчання.

Бачення: інноваційне, підприємницьке та здатне змінити життя

Бути визнаним у всьому світі за інноваційний та підприємницький підхід до освіти та досліджень, що створює та реалізує можливості, що змінюють життя.

Місія: під керівництвом науково-інформованого навчання

Створити найкраще можливе середовище для персоналу та студентів, яке є різноманітним та інклюзивним, керується навчанням, підприємливістю та науковою інформацією.

Цінності: відмінний досвід персоналу та студентів

Досконалість: ми цінуємо досконалість у досвіді співробітників і студентів, навчанні та дослідженнях.

Інновації та креативність: ми цінуємо інновації, креативність і підприємницьке мислення у створенні та реалізації ідей.

Повага: ми цінуємо різноманітність, колегіальність і відповідальність.

Що нас відрізняє?

Kingston Business School має чотири відмінні риси, які в поєднанні відрізняють її від інших університетів:

Можливість працевлаштування

Студенти Kingston Business School користуються великим попитом на робочому місці. Актуальність наших курсів, наші тісні зв’язки з промисловістю, досконалість наших послуг з кар’єри та працевлаштування, мережеві заходи з бізнес-лідерами та стажування означають, що наші студенти мають хороші можливості для працевлаштування.

підприємливість

Підприємницьке мислення закладено в нашій ДНК. Незалежно від того, чи хочете ви бути частиною стартапу чи стимулювати інновації в організації, у Kingston Business School ви приєднаєтеся до найкращої бізнес-школи підприємництва.

Ми визнані найуспішнішим вищим навчальним закладом Великобританії для компаній-початківців (Опитування взаємодії бізнесу та спільноти у вищій освіті 2020/21). QS TopMBA.com оцінює нас як перше місце у світі серед стартапів випускників MBA.

Від нашого бізнес-інкубатора в Кінгстоні до нашої роботи зі схемою нагороди Small Business Charter Award, у бізнес-школі Кінгстона ми є новаторами в плеканні та розвитку інноваційного мислення. Ми також є домом для всесвітньо визнаного дослідницького центру малого бізнесу.

Міжнародні рейтинги, акредитація та членство

Kingston Business School є однією з лише 5 відсотків бізнес-шкіл світу, які мають акредитацію від AACSB International – Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу.

Ми маємо акредитацію від низки найбільших і найвпливовіших асоціацій бізнес-шкіл.

Зручності

Наша спеціально створена бізнес-школа вартістю 26 мільйонів фунтів стерлінгів була спроектована та побудована з урахуванням сталого розвитку, щоб відобразити наше прагнення надихати, навчати та розвивати студентів, які використовуватимуть свій досвід сталої поведінки у своїй майбутній роботі та кар’єрі.

У нас є передові навчальні засоби, де ви можете застосувати теорію на практиці. Наш ультрасучасний торговий зал Bloomberg — це імітація торгового залу для фінансистів-початківців. Наш абсолютно новий бізнес-інкубатор Kingston — це спеціально створена кімната для студентів, які працюють над бізнес-ідеями.

Ваше навчання підтримується онлайн-інструментами навчання, такими як інтранет студента та Canvas. А наш кампус розташований за 30 хвилин їзди від центру центрального Лондона, що дає вам доступ до провідного світового фінансового та ділового центру, і весь час він знаходиться в найбезпечнішому та найщасливішому місці для життя столиці.

Міжнародний двотижневик

Усі студенти програми МВА в Кінгстоні збираються разом на наші щорічні міжнародні два тижні. Проходячи в кампусі, протягом Міжнародних двох тижнів ви навчатиметеся та спілкуватиметеся зі студентами програм MBA та Executive MBA, які працюють як у Кінгстоні, так і в Москві. Спираючись на знання, які ви здобули на цьому курсі, ви зануритесь у вибір спеціальних факультативних модулів і почуєте надихаючих запрошених спікерів. Попередні учасники також мали можливість взяти участь у захоплюючих візитах до компаній.

Наші об'єкти

Наші студенти користуються одними з найкращих закладів у країні, зокрема:

  • Торговий зал Bloomberg, який дає вам можливість відчути себе на справжньому торговому майданчику (Кінгстон – один із небагатьох університетів, які пропонують це);
  • Спеціальні апартаменти та робочі місця, ІТ-об’єкти та соціальні зони для наших аспірантів;
  • Центр бізнес-досліджень, включаючи наш Центр досліджень малого бізнесу;
  • Бізнес-інкубатор Кінгстона, бізнес-інкубатор із засобами, які допоможуть вам розпочати власний бізнес;
  • Центр навчальних ресурсів, відкритий 24 години на добу протягом семестру, з доступом до бібліотек, навчальних приміщень та комп’ютерного обладнання; і основні тексти, періодичні видання та комп'ютерні навчальні пакети, доступні з більш ніж 200 мережевих робочих станцій.

Кампус Kingston Hill розташований у Кінгстоні-на-Темзі, визнаному найбезпечнішим передмістям Лондона та найщасливішим місцем для життя. Центр Лондона розташований за 30 хвилин від Кінгстона на Темзі, пропонуючи студентам доступ до жвавості, динамізму та культурного розмаїття однієї з провідних ділових столиць світу.

Розташування

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

Запитання