Keystone logo
King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM) MBA
King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

MBA

Dhahran, Саудівська Аравія

4 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Коледж промислового менеджменту пропонує ступінь магістра ділового адміністрування (МВА), яка надає необхідну освіту та навички для підготовки студентів до роботи та успішного виконання на всіх рівнях управління. Програма охоплює всі функціональні сфери бізнесу та дозволяє студентам брати додаткові курси з вибору, які відповідають їх кар'єрним цілям та їх особистим цілям та розвитку, що дозволяє їм подальше інтегрувати всі функціональні області та отримати основний загальний погляд на організаційні показники. Програма приймає як повних, так і неповних студентів та надає список курсів дефіциту для тих, хто має освіту не в галузі бізнесу. Використовуються різні методи навчання, включаючи досвід навчання, випадки, командні проекти, польові дослідження та моделювання.

Оскільки загальна орієнтація програми є загальним управлінням бізнесом, вона також приділяє належну увагу керівництву, глобалізації, стратегії та наголошує на застосуванні теорії та навичок до бізнес-середовища Саудівської Аравії.

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

Заявник про допуск до програми МВА повинен:

 1. Чотирирічний бакалавр (BA, BS або BE) в галузі бізнесу, інженерії або науки з навчального закладу, чиї програми бакалавра є по суті еквівалентними за довжиною, змістом та якістю, ніж у KFUPM, з основним в запропонованій області або свідченням відповідний фон для введення запропонованого поля.
 2. Середній бал (ГПД) 2,50 або вище в масштабі 4,00 або еквівалент, а ГПД - 3,00 у предметі основного поля. Офіційні протоколи та сертифікати ступеня необхідні для остаточного прийому.
 3. Завершення TOEFL з мінімальним балом 520 (PBT), 190 (CBT) або 68 (IBT). Оцінка TOEFL повинна бути направлена ​​безпосередньо в декансію аспірантури (код KFUPM - 0868). IELTS також прийнятний (min 6.0).
 4. Завершення Випускного Тестування Прийом (GMAT) з прийнятним балом.
 5. Принаймні три рекомендаційні листи від факультету, які навчали кандидатів на бакалаврські курси.
 6. Принаймні один курс обчислення рівня коледжів, який охоплює як диференціювання, так і об'єкти інтеграції.
 7. Робоче знання комп'ютерів, про що свідчить принаймні один курс у цій галузі (наприклад, обробка даних, програмування, інформаційні системи тощо)
 8. Принаймні один рік повного робочого стажу. Ця вимога може бути скасована для асистентів вищої кваліфікації, асистентів з досліджень та заявників з винятковою академічною документацією.

ВПРОВАДЖЕННЯ СТУДЕНТІВ З ДЕФІЦИТЕНТАМИ

Студенти, які допущені до програми МВА, повинні мати всі основи та основи в функціональних сферах ділового адміністрування. Ті, хто має дефіцит 10 у всіх або деяких з цих областей, отримають можливість взяти участь у курсах дефіциту, що пропонуються коледжем промислового управління. Наступні умови будуть застосовуватися до цих студентів:

 1. Вони признаються студентами до вступу в МВА та не мають права брати участь у курсах MBA та факультативах, доки вони не завершать всі свої курси дефіциту.
 2. Всі курси перед початком MBA повинні бути заповнені загальною сумою ГПД 3,00 або більше для того, щоб студент був прийнятий до програми МВА.
 3. Курси перед-МВА не будуть враховуватися під час обчислення грантової програми GPA для цілей випуску. Сукупна загальна середня загальноосвітніми навчальними програмами MBA складатиметься лише з основних курсів, факультативних та курсових курсів.

Перед-MBA курси:

Кожен академічний рекорд заявника буде переглянутий. Абітурієнти, яким бракує основи та основи ділових функціональних областей, будуть мати можливість взяти участь у всіх або деяких з наступних курсів дефіциту:

 1. ACCT 502 Вступ до бухгалтерського обліку та фінансів 3
 2. ECON 501 Принципи економіки 3
 3. OM 502 Статистичний аналіз для бізнесу 3

ВИМОГИ СТВОРЕННЯ МВА МВА

Кандидати на ступінь МВА - це ті студенти, які були прийняті до програми та не повинні брати курси дефіциту або завершили свої необхідні курси з дефіцитом з сукупною ГПД щонайменше 3,00 за шкалою 4,0 та виконали всі умови прийому. Вимоги до МВА складаються з 42 кредитних годин, з яких 30 кредитних годин знаходяться в основних курсах, 9 кредитних годин на факультативах та 3 кредитних години в досвідченому навчанні.

Потреба в курсах навчання в МВА: (42 кредитні години)

Основні курси

КодНазва курсуКредитні години
ACCT 509Фінансова звітність і аналіз3
ACCT 510Управлінський облік3
ECON 510Управлінська економіка3
FIN 510Управлінський фінансів3
MGT 512Лідерство та організаційна поведінка3
MGT 580Стратегічне управління3
MIS 511Інформаційні технології в організаціях3
MKT 510Управління маркетингом3
OM 511Науковий менеджмент3
ОМ 513Операції та управління ланцюгами поставок3

Необхідний досвідний курс навчання

КодНазва курсуКредитні години
MBA 510Бізнес практика3

Вибрані курси

Кожен студент повинен скласти 9 кредитних годин зі списку факультативних курсів. Студент отримує свободу та гнучкість, щоб адаптувати свої факультативи до своїх особистих і кар'єрних цілей та інтересів. Студент може вирішити розширити свої знання та навички, взявши свої вибори з різних функціональних областей або він може вибрати зосередити всі свої факультативи в одній функціональної області, щоб отримати глибину та спеціалізацію в цій області. На додаток до вибором курсів MBA, доступних студентам МВА в коледжі промислового управління, студент може взяти один з його факультативних з інших випускних курсів, пропонованих в університеті за погодженням з головою відділу та деканом аспірантури.

Попередні вимоги до МВА для студентів, які не є студентами МВА

58141_PreMba.jpg

58142_MBA01.jpg

58143_MBA02.jpg

Поточний план передумовам МВА

Вимоги до вступу на магістерські програми в галузі ділового адміністрування

Мінімальні вимоги до можливого вступу як звичайного аспіранта до магістерської програми в галузі ділового адміністрування полягають у наступному:

 • Чотирирічний бакалавр (BA, BS або BE), що має ступінь в галузі бізнесу, інженерної та наукової діяльності від визнаної установи.
 • Середнє значення градусів (GPA) не менше 3,00 за шкалою 4,0 або рівноцінною. Офіційні протоколи та сертифікати ступеня необхідні для остаточного прийому.
 • Завершення TOEFL з мінімальним балом 520 (PBT), 190 (CBT) або 68 (IBT). Оцінка TOEFL повинна бути направлена ​​безпосередньо в декансію аспірантури (код KFUPM - 0868). IELTS також прийнятний (min 6.0).
 • Завершення Випускного Тестування Прийомів (GMAT) з мінімальним балом 450. Результати GMAT повинні бути направлені безпосередньо до деканації аспірантури (код KFUPM для GMAT 0868).
 • Принаймні три рекомендаційні листи від факультету, які навчали кандидатів на бакалаврські курси. [буде подано через систему онлайн-рекомендацій]
 • Принаймні один курс обчислення рівня коледжів, який охоплює як диференціювання, так і об'єкти інтеграції.
 • Робоче знання комп'ютерів, про що свідчить принаймні один курс у цій галузі (наприклад, обробка даних, програмування, інформаційні системи тощо)
 • Принаймні один рік повного робочого стажу. Ця вимога може бути скасована для асистентів вищої кваліфікації, асистентів з досліджень та заявників з винятковою академічною документацією. Для програми Executive MBA - мінімальний досвід роботи на 8 років, у тому числі 3 роки на керівній посаді середнього або верхнього рівня.
 • Задовільно задовольняючи будь-які додаткові вимоги щодо вступу в університет або університет.

Примітка. Виконання мінімальних вимог до вступу до участі не гарантує вступу до програми, оскільки остаточне прийняття підлягає оцінці всієї заявки, а також можливостями окремих програм.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Манчестерський Глобальний заочний MBA
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
 • Майстри ділового адміністрування
  • Suva, Фіджі
 • Master of Business Administration (M.B.A.)
  • Chicago, США