Keystone logo
King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

King Fahd University of Petroleum and Minerals (KFUPM) - College of Industrial Management (CIM)

Введення

Заснована в 1975 році, коледж промислове управління (CIM) пропонує ступінь бакалаврських програм в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, управління, інформаційних систем управління та маркетингу. Крім того, коледж пропонує три ступеня аспірантури: виконавчий магістр ділового адміністрування (EMBA), магістр ділового адміністрування (MBA) та магістр бухгалтерського обліку. Усі програми для випускників періодично переглядаються та наближаються до провідних бізнес-програм у Сполучених Штатах та переглядаються, щоб залишатись актуальними та актуальними з розвиваються бізнес-тенденціями. Випускні програми в CIM координують помічник декан коледжу. Високий факультет, який доклав зусиль для постійного вдосконалення, завдяки застосуванню нових технологій, акценту на глобальних перспективах та увагу до етичних питань, надає навчальний план бізнес-планів CIM нарівні з провідними бізнес-програмами у всьому світі. Усі аспекти програми розроблені таким чином, щоб вони відповідали стандартам AACSB

Бачення та місія CIM служать ключовим фактором для коледжу та забезпечують напрям у досягненні передового досвіду у викладанні, дослідженні та обслуговуванні.

Бачення

Бути одним з п'яти провідних бізнес-шкіл в Азії

Місія

Ми випускаємо студентів з відповідними знаннями, навичками та лідерським потенціалом, що робить їх найбільш затребуваними роботодавцями в регіоні. Ми проводимо високоякісні дослідження, які високо оцінюються бізнес-вченими. Ми залучаємо співтовариство до цінних та збагачувальних сервісів.

Стратегічні цілі

 1. Створіть видатний орган факультету з належним представництвом Саудівської Аравії
 2. Забезпечити інноваційний та інтегрований досвід навчання для випуску конкурентноздатних випускників у всьому світі
 3. Значно покращить результати та якість досліджень
 4. Надайте послуги додавання вартості громаді
 5. Вирівняти структуру і забезпечити адаптивні системи управління
 6. Підвищити конкурентоспроможність за рахунок іміджу та створення бренду

CIM буде продовжувати вести шлях до ділової освіти в Королівстві, забезпечити, щоб навчальна програма залишалася актуальною та актуальною для потреб зацікавлених сторін, включала етику, засновану на принципах ісламу, налагоджувала зв'язки з бізнес-спільнотою та сприяла інтелектуальному розвитку її факультет.

Розташування

 • Dhahran

  University Blvd, 31261, Dhahran

  Програми

  Запитання