We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Khazar University

Khazar University

Khazar University

Введення

Khazar University

Khazar University це приватний вищий навчальний заклад та науковий центр, розташований у Баку, красивій, дуже безпечній та багатокультурній столиці Азербайджану. Це один з провідних університетів країни та ширшого регіону. Свою авторитетну назву університет отримав від "Xəzər dənizi" або Каспійського моря. Наші академічні програми поєднують у собі всі конкурентні переваги Азербайджану як основного постачальника енергоресурсів для регіону (дві третини країни багаті природним газом та нафтою), землі унікальної культурної спадщини, яка, природно, об’єднує багато цивілізацій, та розробника багатьох міжнародних торгових шляхів та позитивних бізнес -ініціатив. Наш університет був першим в Азербайджані, що складався з кількох незалежних шкіл, об’єднаних однією академічною політикою та принципами:

  • Науково -технічна школа
  • Школа економіки та менеджменту
  • Школа гуманітарних, освітніх та суспільних наук
  • Вища школа наук, мистецтв і технологій
  • Вища школа економіки та бізнесу

На цій сторінці ви знайдете шість наших міжнародних програм, які повністю викладаються англійською мовою (багато інших можна знайти на веб Khazar University ). Ваш освітній досвід у Khazar завжди буде поглибленим, орієнтованим на кар’єру та закріпленням стажування, яку б програму ви не вибрали для себе- Khazar є одним із провідних університетів Азербайджану з точки зору міцних зв’язків з різними галузями промисловості та досліджень та розробок програми. Будь то навчання для аспірантів або аспірантів, ми пропонуємо широкий спектр маршрутів обміну студентами/мобільністю, безпосереднє залучення до класних досліджень та безліч можливостей для створення вашої позитивної спадщини в Khazar University . Щороку ми надаємо обмежену кількість стипендій на основі заслуг для видатних особистостей на всіх рівнях навчання. Сідайте на борт і вирушаймо разом! Ми завжди лідируємо!

Розташування

  • Baku

    Khazar University (Neftçilər Campus) 41 Mehseti Street,, AZ1096, Baku

    Запитання