Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Введення

Школа Kelley пропонує вищу ділову освіту, орієнтовану на спрямування вас до власного справжнього успіху. У школі бізнесу Келлі ми займаємось створенням кар’єрних обертів. Наші студенти мають талант до успіху, смирення рости та завзятість наполегливості. Цей дух - у поєднанні з освітою, яку може дати лише елітна школа Келлі - дає випускникам знання та навички, необхідні для вирішення нових завдань, зробити позитивні зміни можливими та внести свій внесок у свої організації з першого дня. У нас є коріння в першому бізнес-курсі, запропонованому в коледжі Індіани в Блумінгтоні в 1830 році. Коледж Індіани став університетом Індіани, а Школа комерції та фінансів, створена в 1920 році, стала школою бізнесу Келлі. Ми пропонували бізнес-курси в нашому кампусі в Індіанаполісі з 1916 року, впроваджували освіту виконавців у 1952 році та просували бізнес-освіту в глобальному масштабі. Наша часова шкала демонструє понад 100 років ділового досвіду. Рекрутери говорять нам, що вони шукають наших студентів та випускників за їх позитивним, працьовитим ставленням та впевненістю, що виходить від реального, застосовного навчання, яке надає наш факультет на кожному рівні ступеня. Наші викладачі вимагають та отримують найкраще з наших студентів. Студенти Келлі вчаться керувати результатами. Ця якість відображається в нашому винятковому курсі пропонування студентів, репутації наших служб кар’єри та глобальній позиції як вищої школи бізнесу.

about kelley
banner

Ідіть з моменту в імпульс

У житті є моменти, важливі. Вони трапляються де завгодно, у будь-який час. Спалах натхнення для нової справи, знайомство з наставником, висаджування великої роботи - це ключові моменти, які визначають вас. І без належної підготовки та підтримки - це все, що є: поодинокі моменти, які закінчуються, коли вони закінчуються. З Келлі ці моменти вибухають у ланцюгові реакції можливостей. Ви не просто готові до них; ви можете орієнтуватися в них, щоб орієнтуватися на власний справжній успіх.

banner

Місія

Місія Школи бізнесу Келлі - перетворити життя студентів, організацій та суспільства за допомогою управлінської освіти та досліджень. Наша мета полягає в тому, щоб: a) студентів, які є громадянами світу, які позитивно впливають на їх організації та громади, в яких вони живуть, і b) дослідження, що сприяють розвитку теорії та практики. Ми наголошуємо на спільному підході, який заохочує створення партнерства з доданою вартістю між викладачами, студентами, випускниками, іншими університетами та академічними підрозділами в МС та з приватними та неприбутковими організаціями. У школі Келлі ми прагнемо підтримувати систему цінностей, засновану на:

 • Етична поведінка та доброчесність
 • Досконалість, професіоналізм та гордість за все, що ми робимо
 • Особиста ініціатива та індивідуальна відповідальність
 • Повна участь усіх наших викладачів та співробітників у виконанні місії школи
 • Постійні нововведення в наших програмах та стипендії
 • Дух співпраці, ввічливості, поваги та колегіального поведінки у будь-яких контекстах
 • Відкрите і відверте спілкування
 • Різноманітність та інклюзивність та
 • Справедливе та справедливе визнання ефективності

Дізнайтеся більше про: Келлі / Манчестер Глобальний MBA

Розташування

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

Запитання