Keystone logo
Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

Введення

У 1906 році в Нанкіні династія Цин заснувала школу Цзинань, першу державну школу для іноземних китайців. Його метою було поширення освіти та встановлення зв'язків із зарубіжними китайцями. Школа Цзинань була попередником університету Цзинаня, який зараз знаходиться в Гуанчжоу.

Відомий як провідний інститут вищої освіти за кордоном китайський, Цзинань заохочує поширення китайської культури досконалості у всьому світі. Ця думка виражає впевненість засновників школи в просуванні китайської культури та їх місії у зв'язку з співвітчизниками по всьому світу.

"Університет Цзинаня створив ділову дисципліну вже на ранній стадії". У 1918 році мудрець Цзинаня р-н Хуан Янпеї різко зрозумів, "по суті, нинішні торгові та промислові змагання - це конкурси знань", а потім сприяли створенню бізнесу дисципліна в Цзінаньском університеті. Пізніше бізнес-освіта Цзинаньського університету пройшла полум'я та розвивалася в нескінченній послідовності, і вона відчула соціальні зміни, зусилля та вдосконалення майже століття.

58208_JinanUniversity.jpg

Вступ

58484_1.png

Ще в 1918 році університет Цзинаня створив бізнес-школу. Протягом кількох десятиліть попередники та колеги постійно прагнуть і створюють надійний фундамент для розвитку існуючої школи управління.

В даний час школа отримує переваги від перепідтримки таких галузей навчання, як економіка, право, наука, інженерія, медицина та менеджмент. Вона охоплює чотири основні дисципліни, а саме: ділове адміністрування, менеджмент та інженерія, прикладна економіка та прикладна психологія. Він має дозвіл на отримання докторського ступеня для 2 предметів першого рангу, 6 предметів другого та 2 пост-докторських робочих місць. Комплексна сила Школи забезпечила хорошу платформу для розвитку таких предметів, як EMBA, MBA, MPAcc, MPA та інженер-майстер тощо. Тим часом тісний зв'язок школи з суспільством та ринком також приніс життєва сила і життєздатність до розвитку дисципліни.

Крім того, Школа управління також надає великого значення академічним обміном зі знаменитими університетами та інститутами за кордоном. Наприклад, укладені угоди між Школою та Стенфордським університетом та Університетом Пенсільванії в США

В останні роки спостерігається тенденція інтернаціоналізації серед шкіл управління в Китаї. Так звана "інтерналізація" означає, що наука управління повинна вчитися на плодах цивілізацій по всьому світу та брати участь у створенні ділової адміністрації та культури державного управління. Основою інтернаціоналізації є одомашнення. Тобто першочергове завдання Школи менеджменту полягає у тому, щоб витягувати з собою і відобразити найкращі практики управління, які відповідають внутрішнім потребам, а також розвивати керівників, які можуть служити економічному та соціальному розвитку країни.

Школа управління в Університеті Цзинаня успадковує традицію "вірності, чесності, наполегливості та поваги" та здійснює стратегію "школи для іноземної знаменитої китайської школи". Завдяки сильній підтримці управлінських наук, особливо галузі управління бізнесом, Школа прагне побудувати себе в першокласну школу управління в Китаї та колискою видатних китайських управлінських талантів шляхом інновацій, адаптації себе до часів і постійно вдосконалення системи освіти, форм та змісту. Тільки таким чином він зможе побудувати школу управління в всесвітньо відомий китайський навчальний бренд у міжнародному освітньому навчальному центрі.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Guangzhou

    601 Huangpu W Ave, TianHe GongYuan, Tianhe Qu,, , Guangzhou

    Запитання