Keystone logo
Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Введення

Як внутрішньої політики Османської імперії ", Торгово-промислова палата" була створена в 1885 році в Ізмірі, торгове місто століть. Ця установа була першим корисним для торговців. Проте, він не може бути активним в тривалих воєн і період окупації. Позитивні роботи збільшилася в період Республіки. Ізмір торгової палати зміцнила свою давню структуру і стала провідною неурядовою організацією Туреччини. На даний момент вона має 55 тисяч активних 85 тисяч неактивних користувачів. Ізмір торгової палати завжди був символом інновацій і змін з Ізміра економічний конгрес у 1923 році, в якому Ататюрк також був присутній. Ізмір торгової палати, яка завжди збільшила свої доходи протягом більше ста років створила "Ізмір Торгово-промислової палати Фонду заохочення соціальної допомоги» з керівництвом Екрем Демірташ в 1988 році. Серед його цілей було "відкриття приватних університетів для того, щоб навчити молодих людей, щоб служити для економіки країни." Основою цієї мети був пункт в 1923 р Ізміра Економіка Конгресу, який сказав, що "повинні бути створені школи з економіки освіти, виконані і за підтримки торгово-промислових палат у великих містах, які є торгові центри. "Фонд, який виживає за підтримки благодійників в Ізмірі підтримує багато студентів шляхом відкриття початкової школи будівлі, Ізмір торгової палати Фонд промисловості професійна середня школа і професійні курси , Фонд, який також служить в секторі охорони здоров'я встановила Ізмір торгової палати Сулейманом Taştekin Eşrefpaşa клініки. Проте, університет фонд, який Ізмір смакував може бути створена в 2001 році. Підтримка Ізмірі торгової палати і Фонду має найбільшу роль в успіху Ізміра університету економіки з самого першого навчального року до наших днів.

Після створення першого університету фонду Бількент в Анкарі відповідно до 130-ї пункт Конституції, в 15 лютого 1990 року Ізмірі торгової палати фонду заохочення президента соціальної допомоги Екрем Демірташ сказав: "Ми встановимо університет з зовнішнім середовищем освіту ". Тому що з поправками в закон про вищу освіту налічувала 2547 Положення про вищі навчальні закладів, які вступили в силу шляхом опублікування в офіційному бюлетені від 10 квітня 1991 року і пронумеровані 20841 нехай створення університетський фонд. Hereupon, Екрем Демірташ, голова ради директорів фонду, який змінив свою назву в Ізмірі торгової палати охорони здоров'я та освіти Фонду "оголосили, що вони б створити економічний університет в 17 листопада 1999 року.

Після цього почалися бюрократичні та юридичні процедури. Роботи стали більш інтенсивними, коли Ізміра торгової палати Ради директорів повністю підтримує Засновник Ради директорів. Проте, існує проблема, місце для створення університету не може бути знайдений. У той же час, на засіданні комісії з приватизації Верховної від 14 листопада, 2000 налічувала 2000 / 83it було вирішено створити Ізмір університет економіки в Шумері конгломерату районі зі 160 000 квадратних метрів в Halkapınar, яка втрачає гроші. Це рішення було виключено бюрократами в Ізмірі, профспілки, Закон про захист природної спадщини, палати архітекторів та деяких членів політичних партій. Nazilli Ситец заводу, який знаходився в тому ж рішенні був призначений Аднан Мендерес університету без проблем.

Засновники працювали день і ніч, шукали альтернативні місця і університет був створений офіційно з 2 факультетів, 5 професійно-технічних училищ і 2 інститути з Законом номером 4633 опубліковані в офіційному бюлетені номером 24373 від 14 квітня 2001 року. Дата, був введений в дію законодавство, в даний час відзначається як дата заснування університету. У той же час, після ряду досліджень з пропозицією митрополита мера Ахмет Piriştina університету було прийнято рішення встановлювати на 01 липня 2001 року в Grand Plaza готель, який був залишений протягом дев'яти років. Бюрократичні процедури і жорсткі поправка працює проти часу були завершені. Існували 288 студентів протягом першого року в конференц-залі, класи, офісні приміщення, ресторан, кафе, студентський гуртожиток і головної будівлі, який був завершений протягом трьох місяців. З початком курсів у понеділок, 22 жовтня 2001 року і офіційної церемонії відкриття в п'ятницю, 26 жовтня 2001 президент дев'ятим Республіки Сулеймана Деміреля дав перший урок.

Місія

Місія Ізмірі університет економіки є навчання і оснащення кваліфікованих студентів з лідерськими атрибутами, підприємницьких здібностей, навичок критичного мислення та здатності робити внесок цінні дослідження в різних науках. Зір

Бачення Ізмірі університет економіки повинен стати переважним вищим навчальним закладом на передньому краї освіти на універсальному рівні і піонером цінні дослідження в різних областях. Базові цінності Установи

участь; також забезпечення академічного середовища, яка є універсальною, гнучкою, плюралістичної, прозорою і відкритою для співпраці. інновації; взяти участь в міждисциплінарних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, які є ефективними, творчі і на передньому краї нових відкриттів, Соціальна відповідальність; нести відповідальність в рамках спільноти шляхом ефективного управління своїми соціальними ресурсами в області виробництва і поширення універсальних знань, Perfetionism; послідовно зосередитися на найкращих можливих результатів в будь-якій діяльності.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Izmir

    İzmir University of Economics, Sakarya Caddesi, No:156, 35330, Izmir

    Запитання