Keystone logo
© Elisava
Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Введення

В Інституті спорту ITTI ми зосереджені на підготовці інноваційних професіоналів для спортивної індустрії. Ми пропонуємо практичні програми та співпрацюємо з провідними компаніями, щоб забезпечити успішне працевлаштування. Ми прагнемо бути світовим лідером у сфері освіти спортивного менеджменту, визнаним за нашу академічну досконалість, адаптивність та інновації, а також за позитивний вплив наших випускників на світовий спортивний сектор.

Візові вимоги

Візи та посвідки на проживання

Студент несе відповідальність за обробку необхідної документації для отримання документів щодо свого перебування та легального постійного перебування в державі, де викладається Програма.

Залежно від навчальної програми, до якої він зарахований, студент отримає необхідний та/або обов’язковий чи додатковий навчальний матеріал на думку команди викладачів. У разі офіційного навчання студент отримає Офіційний матеріал від виробника технології; Якщо це не надано виробником, студенту буде надано матеріал, який академічне керівництво вважає для отримання свого сертифікату, а також додаткові заходи та семінари, які забезпечують складання офіційного іспиту. Якщо навчання через його характер не може бути офіційно сертифіковане виробником, ви отримаєте додатковий матеріал, який команда викладачів вважає оптимальним для вашого навчання та вашого PFM (заключного магістерського проекту).

Так само, залежно від випадку та на прохання студента перед початком навчання, ITTI надасть студенту необхідні матеріали, програмне забезпечення та обладнання високої технологічної кваліфікації, які повинні використовуватися студентами завжди і всюди дотримуючись інструкцій інструкторів та/або інструкцій з використання. Погіршення, спричинене зазначеному матеріалу внаслідок явного неправильного використання студентом, змусить студента покрити витрати, які будуть спричинені відновленням до початкового та/або функціонального стану пошкодженого обладнання або матеріал.

Студент нестиме одноосібну відповідальність за весь вміст, який він чи вона самостійно створює, розробляє та/або поширює на ITTI чи будь-якому віртуальному чи фізичному носії (веб, соціальні мережі, журнали тощо), власником якого є ITTI. ITTI звільняється від будь-якої відповідальності, яка може виникнути у зв’язку з вмістом, поширеним студентами під час використання будь-якого з вищезазначених медіа.

Стипендії та фінансування

Стипендії призначатимуться на основі заслуг та/або фінансових потреб на умовах, визначених організацією, яка надає відповідну стипендію.

Різні стипендії та заохочення для доступу до Програм , надані ITTI або іншими організаціями, не суміщаються між собою, якщо це прямо не передбачено в основі стипендії чи заохочення.

Розташування

  • Barcelona

    Ronda del General Mitre, 116, 08021, Barcelona

Запитання