We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

IPMI International Business School

IPMI International Business School

IPMI International Business School

Введення

ЗАРАЗ ЦЕ ВАШ ЧАС

IPMI Міжнародна школа бізнесу, заснована в 1984 році в Індонезії був відомий як провідний бізнес-школи у підготовці керівників вищої ланки для міжнародних ринків. IPMI є піонером у виконавчій і МВА в Індонезії; перший в регіоні для проведення освіту повністю російською мовою; перший доставити програм МВА в Індонезії; і перший, щоб використовувати Гарвардський випадок на основі педагогічної підхід в регіоні. IPMI пишається в тому, успішних випускників бази більш ніж 2500 бізнес-лідерів в Індонезії і по всьому світу.

Програма IPMI Міжнародна школа бізнесу бакалавра забезпечує унікальний досвід для студентів з реальними міжнародних проектів та участь спільноти проектів в рамках своїх досліджень. Високоефективні заявники, а також випускники матимуть шанс поборотися за міжнародних та індонезійських стипендій. IPMI Міжнародна школа бізнесу має віддану команду розвитку кар'єри, забезпечуючи вашого успішного прискорення кар'єри.

IPMI International Business School підписав меморандум (Меморандум про взаєморозуміння) для партнерства з наступними університетами :; Мельбурн школа бізнесу в Австралії (AACSB акредитовані та MBA програма Equis акредитовані); Бургундія школа бізнесу в Діжоні, Франція (AACSB акредитовані), Нантская школа менеджменту у Франції (EQUIS, AACSB і AMBA акредитовані); Catolica Лісабон Школа бізнесу і економіки в Protugal (EQUIS, AACSB і AMBA акредитовані); і багато іншого. Навчання за кордоном буде пропонувати великий досвід, унікальні навчання і мережеві можливості, крім додаткової вартості він буде приносити за своїм розвитком CV та кар'єри.

Зір

Для того, щоб стати провідною світовою клас бізнес-школа, яка виробляє перетворюючі лідерів до 2020 року

Місія

Місце для вивчення, пошуку рішень і розвитку знань в області управління Забезпеченням стратегічного управління, яка відноситься до академічної суворості і бізнесу, яка має відношення і міжнародне визнання підтримки професійного розвитку для керівників в галузі управління та бізнесі

Величини

 • інтерактивний клас
 • Passsionate Полегшення
 • пам'ятаючи Вивчення
 • проникливий Мудрість

Розташування

 • Jakarta

  Jl Rawajati Timur I/1 Kalibata, Jakarta Selatan 12750, Indonesia

  Програми

  Запитання