Keystone logo
IPADE Business School

IPADE Business School

IPADE Business School

Введення

Про IPADE

IPADE – це установа, яка зосереджена на створенні та обміні знаннями. Ми – організація, яка постійно розвивається та змінюється, щоб відображати сучасний світ.

Наші програми зосереджені на реагуванні на виклики глобалізованого світу, що постійно змінюється. IPADE не обмежується технічними знаннями чи однією сферою бізнесу. Ми є навчальним закладом, який прагне отримати знання, правду та заохотити бізнес-лідерів, яких ми готуємо, зосередитися на фундаментальній людині.

Використовуючи метод кейсів і модель навчання, орієнтовану на студента, ми сприяємо аналізу, діагностиці та плануванню, які дозволяють менеджерам міркувати про свій бізнес і про себе, щоб ефективно приймати рішення та гуманно керувати своїми організаціями.

IPADE на перший погляд

Історія

IPADE Business School була заснована в 1967 році.

171561_1.png

171563_2.png

Факультет

Наші 11 навчальних відділів беруть участь у викладанні учасників з різних програм IPADE.

Випускники

Більше 37 000 студентів закінчили курси IPADE Це вибіркова група бізнесменів з різних секторів з різними інтересами, які поділяють IPADE в якості вузла; для IPADE його випускники складають найважливішу цінність.

АкредитаціяЯкість та послідовність IPADE дозволили йому отримати три міжнародні акредитації, які нагороджуються найважливішими бізнес-школами світу.Консультативний комітетIPADE Business School сприяла міжнародному діалогу за участю двох найпрестижніших бізнес-шкіл у світі: Гарвардської бізнес-школи та бізнес-школи IESE.

Методологія

Використовуючи метод Case, учасники вдосконалюють свої управлінські навички, здійснюючи виявлення, аналіз та діагностику справжніх бізнес-проблем.

Метод справи використовує академічні матеріали (ділові випадки) на основі реальних організаційних завдань, аналізуються з різних точок зору. Цей процес поділяється на три етапи: особисте дослідження, робота в команді та пленарне засідання під керівництвом професора-експерта.

На основі випадків та супровідних технічних приміток учасники набувають необхідних знань про основи управління бізнесом. Гість-спікери та запрошені професори дають додаткові практичні вклади, досвід та життєвий досвід.

1. Особисте вивчення

Учасники використовують свій особистий досвід із зазначеною ситуацією для оцінки питань та складання плану дій.

2. Командна робота

Команда учасників поєднує в собі особистий та пленарний аналіз для прийняття рішень так, якби вони були радою директорів компанії.

3. Пленарне засідання

Випадок аналізується за допомогою вхідних даних від усього класу під керівництвом професора-експерта.

171569_8.png

Соціальна робота

Фонд El Peñón і Colegio Montefalco є двома навчальними закладами для малозабезпечених сімей, які живуть у східній штаті Морелос. Обидві школи є частиною ініціатив соціальної відповідальності IPADE. Департамент інституційного розвитку з'єднує учасників та випускників з конкретними ініціативами, які сприяють школи, для підтримки освіти дітей, підлітків та їх сімей.

Розташування

  • Mexico City

    Floresta No. 20 Col. Clavería, Del. Azcapotzalco Mexico City, C.P. 02080, , Mexico City

  • Monterrey

    Blvd. Díaz Ordaz No. 100, Col. Privada Sta. María, Monterrey, N.L., C.P. 646550, , Monterrey

Програми

Запитання