We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

International Wine Institute

International Wine Institute

International Wine Institute

Введення

International Wine Institute ( ISV ) - це приватна бізнес-школа, яка пропонує високоякісні винні курси у серці Монпельє на півдні Франції. Наші курси орієнтовані на молодих випускників або професійну перепідготовку, які бажають пройти навчання з питань менеджменту, маркетингу, комунікації та туризму у виноробній та спиртовій індустрії. Освітній зміст робить сильний акцент на рекомендаціях цих професіоналів: універсальність, практичні вправи, які мають відношення до виноробної галузі, вільне володіння англійською мовою, а також відмінні навички презентації. З цієї причини заняття викладаються англійською мовою, і ці підручники часто включають майстер-класи з дегустації вин, навчання чекання вина, французький діловий етикет та презентації від професіоналів галузі. Наша винна школа постійно вдосконалює свої педагогічні концепції: теоретичні модулі підтримуються навчанням чи свідченнями професіонала.

Крім того, ми віримо в інтегрований досвід роботи з навчальними програмами, тому пропонуємо стажування в компаніях мінімум на п’ять місяців. Працюючи в компанії, кожен студент зможе підвищити свою працевлаштування і буде розглядатися як майбутній співробітник.

Розташування

  • Montpellier

    205 rue de l’Acropole, 34000 Montpellier France, 34000, Montpellier

    Запитання