Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

Введення

International MBA Institute ™ - це незалежний інститут, який допомагає організаціям та професіоналам отримати акредитацію у всесвітньо відомих та визнаних ступенях MBA та довести свою компетентність у сферах MBA. Ми надаємо можливість професіоналам у всьому світі будувати свою кар'єру, а компаніям створювати та продавати свої видатні продукти та послуги.

Ваші MBA Leadership ™, MBA Management ™, MBA Sales ™, MBA Human Resources ™, MBA Finance ™, MBA Marketing ™, MBA Business Strategy ™ та MBA Recruitment ™ ступені підтвердили своє прийняття та репутацію у всьому світі, вибравши більше ніж 997 300 професіоналів МВА у 143 країнах.

Ваші ступені МВА резонують і працюють дуже добре на ринку. Вони створюють величезні навички та ноу-хау для наших студентів, як ти. Ці навички та ноу-хау дуже важливі для вашого особистого зростання, а також для вашого професійного розвитку в кар’єрі. Найкращим доказом цього глобального визнання та прийняття є те, що: кожного дня ми отримуємо історії успіху від наших студентів, які знайшли нову роботу або забезпечили собі підвищення. Окрім своєї цілеспрямованості та готовності до успіху, ці жінки та чоловіки демонструють впевненість завдяки навичкам та ноу-хау, які ми допомагаємо їм вчитися.

Розташування

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    Запитання