Keystone logo
Institut für Management

Institut für Management

Institut für Management

Введення

Ласкаво просимо до IFM - ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ

Вечірнє освіту і навчання в Зальцбурзі

IFM - Institut für Management є провідним приватним постачальником в Австрії підсобного освіти і професійної підготовку економіки з сильними практичними і вченими ступенями бакалавра, MBA і PhD. В якості партнера для компаній, які IFM пропонує індивідуальні розробки і підготовки концепції першого класу, які індивідуально з урахуванням потреб компанії.

Для нашого навчального пропозиції, ми спираємося на міжнародну мережу університетських викладачів і фахівців-практиків з галузі першого класу.

Наукові дослідження, курси та семінари

Ми вважаємо, що навчання має адаптуватися до студента - а не навпаки! Узгодження роботи, приватного життя і навчання є нашим основним фокусом і служить орієнтиром для розробки наших навчальних програм і курсів.

Місячні Дати виходу нашої MBA і BA програми, індивідуальні терміни іспитів і вивчення модульна конструкція забезпечує велику гнучкість і полегшити укладення досліджень неповний робочий день. Наші курси і семінари, також з урахуванням вимог професійних - ідеальне рішення для тих, хто хоче продовжити свою освіту протягом короткого часу.

Для компаній та компаній, які хочуть інвестувати в довгострокові співробітників, ми розробляємо індивідуальні рішення в будинку. Крім того, ви як підприємець експертиза факультету IFM в консультаційному доступно.

також ви знайдете правильне навчання для вашої кар'єри і скористатися нашим досвідом для Вашого успіху!

Розташування

  • Salzburg

    Administration: IfM - Institut für Management GmbH Birkenstrasse 2, A-5300, Salzburg

  • Salzburg

    Location of the training: Schloss Leopoldskron Leopoldskronstrasse 56-58, A- 5020, Salzburg

Запитання